Work and Travel 2017

Work and Travel 2017 erken kayıt fırsatı için son günler!

WestLine ile Work and Travel macerası için erken kayıt fırsatından yararlanmak adına son gün 31 Aralık 2016.

150$’lık indirimden faydalanmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Erken kayıt ile hem bir çok iş pozisyonu arasından seçim yapabilir hem de ekonomik olarak programa kayıt olmuş olursunuz.

Geçmiş sezonlarda öğrencilerimizle Amerika’da yapmış olduğumuz röportajlar için YouTube kanalımızı şu link aracılığıyla ziyaret edebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/WestlineEducation/videos

Neden Work and Travel? Neden WestLine?

Work and Travel’a katılmaya karar mı verdiniz?

Work and Travel programına katılmaya karar verdiniz ya da merak ettiğiniz bir kaç şey var ve programı araştırıyor güvenilir kaynaklar arıyorsunuz. Ya da muhtemelen Google üzerinden anons geçtiğimiz ilgi çekici reklamımızı gördünüz ve aradığınızı düşündüğünüz şeyleri burada bulma hevesiyle bizleri ziyaret ediyorsunuz. Eğer bu tarz duyurularımız ya da reklamlarımız dikkatinizi çektiyse ve meraktan değil de amacınıza ulaşma adına sitemize giriş yaptıysanız galiba bizler de dikkatinizi çekme amacımıza ulaşıp sizi doğru bilgilendirme maksadımızda başarılı olduk; elbette yazılarımızı sonuna kadar sabırla okuyabilirseniz.

WestLine Work and Travel ekibi bu istekleri karşılamak için şirketin resmi web adresi olan www.westline.com.tr’nin dışında program hakkında tüm bilgilendirici kaynakları bir arada tutmak adına bu web servisini kullanıma açtı. Şimdi size neleri merak ettiğinizi aşağıda sıralayalım:

1- Work and Travel Ne Kadar?

Work and Travel programını sunan firmaların net bir program ücreti çoğu zaman yoktur. Örneğin sezonun erken vakitlerinde gelmeniz ya da çok iyi bir İngilizce konuşma becerisine sahip olmanız daha avantajlı program fiyatlarından yararlanmanızı sağlar. Ancak güncel program bedeli şu an için 1700$ ile 1800$ arasında değişmektedir.

2- Daha Ucuz Work and Travel Acentesi’ni Nasıl Bulabilirim?

Google’dan yapmış olduğunuz aramalarla daha uygun bir ücrete firma bulmanız olasıdır yapmanız gereken acenteleri teker teker aramaktır; ancak kilit noktalardaki problemleri çözme becerisi ve okyanus aşırı ülkeye yapılan, tecrübe gerektiren bu serviste daha ucuz bir danışmanlık aramanız bazı şeylerden de taviz vereceğiniz anlamına gelebilir ve daha fazla hizmet beklemek haksızlık olur. Maalesef ortada alınan ve tüketiciye ulaştırılan bir mal yoktur o nedenle danışmanlık yani emek ve tecrübe gerektiren bir hizmet için ucuzu aramak bırakın programa ekonomik olarak katılmayı daha fazla bedel ödemenize ve hayal kırıklıklarına neden olabilir. Unutmayın, kaliteli, tecrübeli ve yerinde hizmet danışmanlık ücretinize paralel olarak değişebilmektedir. Bu nedenle belli bir aralığa koyduğumuz program bedellerinden taviz vermemekteyiz.

3- Çok Para Kazanacağım Bir İşe Gitmek İstiyorum. Bana Kim Yardımcı Olabilir?

Kimse olamaz. Work and Travel bir para biriktirme programı değil, bir kültürel değişim programıdır. Bazı katılımcıların ciddi miktarlarda para kazanıyor olması sizin oraya gitmenizle aynı miktarı kazanacağınızın garantisini de vermez. Şans, girişkenlik, İngilizce dil becerisi ve uzun saatlerde çalışma olanağı sağlayan işleri tercih etmeniz belki diğer katılımcılara nazaran daha iyi kazançlar sağlamanıza yardımcı olabilir.

4- İngilizcemi Geliştirebileceğim Bir İşe Girmek İstiyorum. Bunun Garantisini Bana Verebilir misiniz?

Hayır, böyle bir garantiyi kimse veremez. Aslında söylenmek istenen İngilizce konuşma sıklığı fazla olan pozisyonlara girme istediğidir. İngilizcesi 10’luk skalada 6-7 olan bireylerin, 9-10 puan isteyen bazı pozisyonlara girmesi imkan dışıdır. Fakat yine de ısrarcıysanız işveren ile yapacağınız mülakatta sonucunu kendiniz de görebilirsiniz.  Hangi işe girerseniz girin İngilizce konuşma becerinizi belirleyen iş değil Amerika’daki sosyal hayata katılım oranınızdır. Bunu tecrübelerimizle garanti edebiliriz.

Yukarıda açıklamasını yapmış olduğumuz sorular en sık karşılaştığımız soru tiplerinden bir kaçıdır. Elbette daha farklı sorularla karşılaşabiliyoruz ve açıklamasını bulamadığınız sorular için aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Work and Travel’da Şirket Seçimi başlıklı makalemizde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Program hakkında tecrübelerini paylaşan katılımcılarımızla Amerika’da her sene yapmış olduğumuz ve artık gelenekselleşen röportajlar serimize www.youtube.com/user/WestlineEducation üzerinden bazılarına ulaşabilirsiniz.

 

Work and Travel İş Fuarlarımız

 

work_and_travel_lifeguard_cankurtaranlik-8

Work and Travel 2017 iş fuarlarımız Ocak, Şubat ve Mart aylarında düzenlenecektir. İş fuarlarında katılımcılarımız işverenlerle yüz yüze ve Skype üzerinden görüntülü olarak gerçekleşecektir. Fuarlarımızdaki Work and Travel iş pozisyonları Kodak Fotoğrafçılık, Publix Süper Marketleri ve Cankurtaranlık pozisyonlarıdır. Restaurant, Fast-Food, Otellerde housekeeping-resepsiyon görevlisi, ve diğer 50 eyaletten standart Work and Travel pozisyonlarını iş listelerimizden seçebilirsiniz. Site üzerinde sağ kısımda bulunan “Portföydeki Özel İşletmeler” kategorisi altından bazı iş seçeneklerinin açıklamalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Work and Travel İş Seçenekleri linki altından da bazı işletmelerin açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

Kodak Fotoğrafçılık Pozisyonları

Dünyaca ünlü Kodak firmasının yaz sezonunda çeşitli eğlence merkezlerindeki fotoğrafçılık pozisyonlarına iş fuarlarımız aracılığıyla yerleşebilirsiniz. Kodak pozisyonları Türkiye’de sadece WestLine tarafından organize edilmektedir. Fotoğrafçılık pozisyonunda görev alan kişiler park içerisindeki müşterilerin fotoğraflarını çeker. İngilizce seviyenizin pratikleşmesi açısından oldukça uygun ve eğlenceli bir pozisyondur. Şu an için New Jersey, Lake George, Niagara Falls, Chicago ve Las Vegas lokasyonlarına başvurularınızı yapabilirsiniz. Lokasyonlar ve iş tanımları hakkında daha detaylı bilgiyi yazılan lokasyonların üzerine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Kodak pozisyonlarına girmek isteyen öğrenciler Şubat ayındaki iş fuarımızda işveren temsilcileri ile yapacakları yüz yüze görüşmelere katılmak durumundadır.

Publix ve Winn Dixie Market Pozisyonları

Florida eyaletinin çeşitli noktalarında marketleri bulunan marketler zinciri Publix ve Winn Dixie, Şubat ayındaki iş fuarımızda Türk öğrencileri ile görüşecek. Kasiyerlik, reyon görevlisi, raf görevlisi gibi pozisyonlara öğrenci alımları yapılacaktır. Publix, Miami, Panama City, Santa Rosa, Destin ve Head Island, SC  ve çevre şehirlerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Tropik iklimin hakim olduğu bu lokasyonlarda eşsiz bir yaz sezonu geçirmek için başvurularınızı “Online Başvuru Formu” aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu pozisyonla ilgili daha geniş bilgi almak için şu linki tıklayınız.

Cankurtaranlık Pozisyonları

Amerika’nın belki de en seçkin ve bir çok yetkili sponsor tarafından tüm dünya acentelerine sunulan havuz şirketleri sadece WestLine katılımcıları için her hafta Skype üzerinden yüz yüze görüşmeler yaparak işe alımlar gerçekleştirmektedir. Virginia, Maryland, Washington DC ve Massachusetts eyaletlerinde bulunan havuzlara cankurtaran olarak yerleşebilmek için ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Kayıt olduğunuz tarihi takiben o hafta içinde veya bir sonraki hafta içi Perşembe veya Cuma günü belirlenen saatte online mülakatınız gerçekleşir ve iş yerleştirmeniz çok kısa bir süre içinde tamamlanmış olur. Work and Travel Lifeguard pozisyonu hakkında detaylı bilgi için “WAT 2016 Cankurtaranlık İşleri” linkini tıklayıp sayfayı ziyaret edebilir ve “Online Başvuru”nuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fuar Harici Diğer Work and Travel İşlerimiz

İş listelerimizin tamamına ancak ofis ziyaretlerinizde ya da kayıt sonrası online olarak ulaşabilirsiniz. Eğlence parkları, otel işleri, fast-food / restaurant işleri ile satış ve diğer bir çok acentenin ortak olarak sunduğu pozisyonları yine WestLine İş Portföyünde bulabilirsiniz. Standart ve bir çok acente tarafından sunulan benzer işler için dahi olsa program açısından ciddi bir danışmanlık hizmeti almanız gerektiğini asla gözardı etmeyiniz. Work and Travel şirket seçimi konusunda makalemizi okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Work and Travel 2017 kayıtlarımız çoktan başladı; siz de 2017 yazını Work and Travel programı ile değerlendirmek ve uygun ödeme olanaklarıyla en popüler işlere yerleşmek istiyorsanız başvuru formunu doldurun ve sizinle iletişime geçmemizi bekleyin! WestLine Work and Travel Ekibi 2016 sezonunda da program boyunca danışmanlık hizmetiyle diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha gösterdi. YouTube – WestLine ve Facebook sayfalarımızı ziyaret edip öğrencilerimizle ABD’de gerçekleştirdiğimiz röportajlara ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgiler için aşağıdaki irtibat numaralarından bizlere direkt ulaşabilirsiniz.

Sabit: 0212-241-0283

Sabit2: 0212-241-0284

Mobil 1: 0530-265-1328

Mobil 2: 0530-265-1347

Mobil 3: 0530-265-1349

E-posta: info (at) westline.com.tr

Adres: İstiklal Cad. Kontlar İşhanı No:75/6 Kat:5 Taksim, Beyoğlu, İstanbul, 34430

Son Yazılar

WestLine Facebook Topluluğu

Kayıt Menüsü

 
eXTReMe Tracker