myrtlebeach

Myrtle Beach, South Carolina eyaletinin en gözde turistik kasabasıdır. Tüm Amerika’dan özellikle de çevre bölgelerden bu kasabaya birçok turist gelmektedir. Yaz aylarında bir anda kalabalıklaşan Myrtle Beach , içinde birçok aktiviteyi de barındırır. Eğlence ve Su Parkları , restaurant – cafe’ler , oteller , barlar , hediyelik eşya dükkanları  ve diğer birçok işletmede , wat öğrencileri çalışmaktadır. Oldukça canlı bir hayatı olan bu turistik kasabada , gündüz okyanus kenarındaki sahilde vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca gündüz aktivitesi olarak su ve eğlence parkları da yer almaktadır. Zaten siz de bunlardan birinde görev alacaksınız. Geceleri ise tüm caddeler kalabalıklaşır. Herkes sokağa çıkmaya başlar. Tüm restaurant ve barlar dolmaya başlar. Her türden insan  için yeterli çeşitlilikte eğlence olanakları vardır.  Dilediğiniz herşeyi bulabileceğiniz bir yer olan Myrtle Beach’in yakınlarında çok büyük şehirler yoktur. 1-2 saat mesafe ile orta büyüklükteki şehirlere ulaşabilirsiniz.Bu şehirlerde vakit geçirebilir , başka ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz.
Pozisyon Ayrıntıları – Family Kingdom – Myrtle Beach, South Carolina
Pozisyon: Lifeguard. Su parkındaki kaydırakların kurallarını  misafirlere uygulatmak ana görevinizdir. Ayrıca çalıştığınız bölgenin temizliği de sizden istenecektir.  Amerikaya ulaştığınızda sizden Lifeguard sertifikası istenecektir. Bunun için teste tabi tutulacaksınız.

Saatlik ücret: 7.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 32+

Overtime Ücreti: Overtime yoktur.

Overtime Olanağı: Overtime yoktur. Ancak öğrenci isterse ikinci iş bularak ekstra saat alabilmektedir.

İş başlangıç Tarihleri: May 15/2015 – May 21/2015

İş Bitiş Tarihleri: Sep 06/2015

Konaklama: Yoktur. Ancak işveren konaklama için bazı önerilerde bulunacaktır.

Konaklama Ücreti: Bölgenin ortalama konaklama ücreti Haftalık 90 $ – 100 $’dır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Family Kingdom – Myrtle Beach, South Carolina
İşveren her ne kadar konaklamayı ayarlamamış olsa da , size  nasıl bulacağınız konusunda yol gösterecektir. Zaten oldukça turistik olan bu bölgede , bir çok work and travel öğrencisi de çalışmaktadır. Bu öğrencilerin konaklamaları için hizmet veren yerler de mevcuttur. Herhangi bir sorun yaşamadan Türkiye’den ya da oraya gittiğinizde konaklamanızı ayarlayabilirsiniz. Konaklamalarınız için 100 $ – 150 $ depozito vermeniz gerekebilir.

Myrtle-Beach-Family-Kingdom-Amusement-Park  4eb2e10db37bb.image  nightlife1  skywheel-night3

Pozisyon Hakkında Notlar – Family Kingdom – Myrtle Beach, South Carolina

Bu sahil kasabası içerisinde konaklayacağınız yer ile , işyeriniz arasındaki mesafe çok kısa olacaktır. Genel itibariyle işe yürüyerek gidebilirsiniz. Konaklamanızı uzak bir noktada bulursanız işe bisikletle ya da otobüsle ulaşabilirsiniz. Otobüsler öğrenci kimliğini göstermek suretiyle 1.25 $’dır. Bölgede birçok turistik işletmenin varlığı ikinci olanaklarını da yükseltmektedir. Eğer sıkı bir arayış içine girerseniz birkaç gün içinde ikinci işinizi bulabilirsiniz. Amerika’ya ulaşırken, önce büyük şehirlere gelip oradan Myrlet Beach Airport’a aktarma yapmalısınız.

Family Kingdom Work and Travel işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Myrtle Beach bölgesindeki Su Parkı- Lifeguard pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul