Work and Travel Ekonomik Uçak Bileti Almak Kolay!

Work and Travel’ın en kafa karıştıran kısımlarından biri de uçak biletidir. Uçak biletlerinin fiyatları oldukça değişkendir. Work and Travel Uçak Biletini ne kadar erken alırsanız o kadar ucuz uçma şansına sahip olursunuz. Bunu da yapabilmek için, pasaportunuzu erken çıkartıp, işinizi erkenden seçmelisiniz.  İşinizi erkenden seçtikten sonra resmi belgelerinizle beraber vize görüşmesine gitmelisiniz. Vizenizi aldıktan sonra uçak biletinizi almanız daha doğru olacaktır. Çünkü Work and Travel vizesini almak diğer vize türlerine göre daha kolay olsa da,  hiç kimse için kesin değildir.Bazı durumlar hariç Vize reddinde uçak biletinizi iptal ederseniz paranız yanar. Bununla ilgili WestLine danışmanları sizi bilgilendirecektir. Work And Travel Uçak Bileti almak düşünüldüğü kadar basit bir durum değildir. Birçok noktaya dikkat ederek uçak biletinizi almanız lazım. Ufak yanlışlıklar  2 misli bilet fiyatı oluşmasına ya da yazınızın sorunlarla geçmesine neden olabilir.

Work and Travel Uçak Bileti Alırken Dikkat Nelere Dikkat Edilmeli?

 1. Work and Travel Uçak Bileti almadan evvel tüm işlemlerinizi bitirmiş  olmalısınız.
 2. Seçtiğiniz work and travel işinin detaylarındaki uçuş lokasyon bilgilerine hakim olun. 
 3. Uçuş tarihleriniz kesin değilse, değişiklik yapılabilir esnek bilet almaya özen gösterin.
 4. Eğer uçuş yerleriniz ve tarihleriniz kesinse ve esnek bilet almak istemiyorsanız geç kalmadan uçak biletinizi almalısınız. Gün geçtikçe fiyatlar aratacaktır. 
 5. Uçak biletinizi alırken ,aktarma yapılacak ülkelerin transit vize istemediğinden emin olun. 
 6. Aktarma yapacağınız terminalden dışarı çıkmayacağınızdan emin olun. Aktarmalarınızı aynı terminalden yapmaya özen gösterin. Aksi halde transit vize istenecektir.
 7. Eğer Amerika’da havaalanından çıktıktan sonra başka bir vasıta ile yolculuğunuza devam edecekseniz , uçuşunuzun saatlerine dikkat etmelisiniz. İndikten sonra  diğer yolculuğunuzla arasında 10-15 saat fark olabilir ve geceyi Havaalanında yatarak geçirebilirsiniz. 
 8. Amerika içinde uçak aktarması varsa , aktarmalar arasında en az 2 saat fark olmasına dikkat edin. Amerika’da ilk ineceğiniz noktada gümrük kontrolünden geçip  bavulunuzu alacaksınız. Yeni uçuşunuz için tekrar check-in yapacaksınız. Bu işlemler yoğunluğa göre 1.5-2 saat sürebilir. Aktarma sürelerini bunu dikkate alarak hesaplamanız gerekmektedir.
 9. Uçak biletini aldıktan sonra işvereninize ve sponsorunuza uçuş bilgilerinizi mutlaka gönderin.

Work and Travel Uçak Bileti alımında Westline öğrencilerine anlaşmalı olduğu acenta aracılığıyla en uygun biletleri sunacaktır.  Work and Travel Uçak Biletini Westline‘ın anlaşmalı olduğu acentadan alabileceğiniz gibi kendi araştırmalarınız sonucunda , daha ucuzunu bulursanız başka acentadan da alabilirsiniz. Öğrenciler kendi biletlerini almakta serbesttirler ancak Westline olarak , her zaman en uygun Work and Travel Uçak Biletini öğrencilerimize sunuyoruz.

Work and Travel Uçak Biletini Neden WestLine Aracılığıyla Almalıyım?

 • Work and Travel Uçak Bileti ile ilgili tüm isteklerinizi , danışmanlarınız sizin için acenteyle iletişime geçerek halleder.
 • Work and Travel’a uygun esnek uçak biletlerini alabilirsiniz. Bu biletlerde tarih yada uçuş değişikliği ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 • Work and Travel Uçak Bileti alımında peşin ödeme yapılabildiği gibi , acentenin çalıştığı bankaların kredi kartlarına taksit de yapılmaktadır.
 • Bazı hava yolu şirketlerinin biletlerinde , vize reddi durumunda iade imkanı sağlanmaktadır. WestLine danışmanları sizi bu biletler konusunda yönlendirecektir.

Work and Travel Maliyeti içinde Work and Travel Uçak Bileti büyük yer kaplar. Uçak bileti tercihinizi yaparken , danışmanınızın da sizi doğru yönlendirmesiyle size en uygun biletler arasından en ucuzunu almalısınız.  Doğru acenteden, doğru uçuş detayları ile  almalısınız. Ayrıca Amerika’daki iş yerine ulaşımınızı da hesaba katmayı unutmayın. Bazen sadece fiyata odaklanmak , diğer noktalarda hata yapmanıza sebep olabiliyor. Bu hataları düzeltmek için tekrardan para vermeniz gerekiyor. Ucuz almak isterken , daha sonra ekstra ödemeler yapak zorunda kalmayın.

Şimdi Ara
Haritada Bul