53bc5a3564385.image

Sturgis , South Dakota’nın güneybatısındaki ulusal parkalr bölgesinde yer almaktadır. Rapid City’nin etrafında bu şekilde birçok küçük turistik kasaba vardır. Eyaltin diğer kasabalarıyla aynı özelliklere sahip olsalar da Sturgis’i diğerlerinden ayıran çok önemli bir özelliği bulunmaktadır. O da dünyanın en büyük ve en ünlü Motosiklet Festivaline ev sahipliği yapmasıdır. Ağustos ayının ilk 10 gününde gerçekleştirilen bu festival, 1 hafta boyunca sürmektedir. Tüm dünyadan birçok motosikletçiyi buraya çeker. Motosikletle alakalı ne arıyorsunuz bu festival zamanı bulabilirsiniz. Bunun dışında Sturgis ve diğer kasabaların aktivite sayısı oldukça azdır. Bu bölgelerde doğa sporları yapabilir , ulusal park gezileri düzenleyebilirsiniz. Şehir hayatı içinse Rapid City’e gidebilirsiniz. Rapid City içinde genel olarak ihtiyacınız olacak herşeyi bulabilirsiniz. Travel döneminde ise batı ya da doğuya uçak ile ulaşmanız gerekcektir.

Pozisyon Ayrıntıları – Best Western Sturgis Inn-Sturgis,South Dakota
Pozisyon:  Housekeeping olarak çalışılabilir.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  12 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 60 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Best Western Sturgis Inn-Sturgis,South Dakota

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır. Konaklama haftalık 60 $’dır.Bu düşük bir rakamdır.  Yurt tipi konaklama ayarlanmıştır. Depozito bulunmamaktadır. Depozito alınmaması bir avantajdır. Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Rapid City’ e toplu ulaşım imkanı vardır.

28705487-mjs_sturgis  4219_8881_Sturgs_Motorcycle_Vacation_md  easyridersfront  "VFMLID=42957660"

Pozisyon Hakkında Notlar – Best Western Sturgis Inn-Sturgis,South Dakota

Bölge motosiklet severler için çok önemlidir. Ayrıca doğa turizmi için de cazip bir yerdir. Motosiklet festivali döneminde kasabanın nüfusu 100 kat artmaktadır. Kasabanın ve çevre kasabalarda yoğunluk ciddi şekilde artmaktadır. İkinci iş imkanı bulunmaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. İşyerinde housekeeping pozisyonunda çalışabilirsiniz. İşveren güleryüzlü ve disiplinli bayan öğrenci aramaktadır. Buraya ilk gelişinizde Rapid City Airpot’u kullanmalısınız.

 

Best WesternBest Western Sturgis Inn   Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Sturgis bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

 

Şimdi Ara
Haritada Bul