Virginia Beach en yoğun wat popülasyonuna sahip noktalarından biridir. Virginia eyaletinin güneyinde yer alan bu şehir , yaz aylarında tüm ABD’den ve dünyadan kişileri ağırlar. Bu sayede oldukça yoğun yaz dönemi yaşamaktadır. Bu bölgeye ulaşmadan evvel başka bir havaalanına inmeniz gerekmektedir. En yoğun kullanılan havalanı ise JFK Airport’tur. Bu havaalanından nasıl ulaşacağınızı anlatacağız sizlere.

Virginia Beach’e Nasıl Giderim?

Uçak İle Ulaşım:
JFK’ye indikten sonra başka bir uçak aktarması yapabilirsiniz. Bunun için Türkiye’deyken uçak biletinizi alın. JFK’de indikten sonra , aktarma uçağınızın kalkacağı terminale giderek uçağınıza binin. Norfolk’ta indikten sonra isterseniz 2-3 aktarmalı toplu taşıma yolunu seçersiniz , isterseniz de taksi ile ulaşırsınız.

Otobüs İle Ulaşım:
1) Öncelikle Port Authority’e ulaşmanız gerekmektedir.(Port Authority’e Nasıl Giderim?)
2) Greyhound İstasyonundan Virginia Beach‘e biletinizi alın. 1 ya da 2 aktarma ile Virginia Beach‘e ulaşabilirsiniz. Norfolk’tan aktarma yaparak tek aktarma ile gidebilirsiniz.

Tren İle Ulaşım:
1) İlk olarak Penn Station’a ulaşın.(Penn Station’a Nasıl Giderim?)
2) Virginia Beach’e biletinizi alarak Treninize binin. Tren Norfolk’a kadar gidecektir. Norfolk’tan Virginia Beach‘e 15 dakika süren otobüs aktarması sağlayacaklardır.

Şimdi Ara
Haritada Bul