WAT Online Başvuru

WestLine ile WAT  Online Başvuru Öncesi Güncel Bilgilendirme

 

Work and Travel 2017 kayıtlarımız çoktan başladı; siz de 2017 yazını Work and Travel programı ile değerlendirmek ve uygun ödeme olanaklarıyla en popüler işlere yerleşmek istiyorsanız başvuru formunu doldurun ve sizinle iletişime geçmemizi bekleyin! WestLine Work and Travel Ekibi 2016 sezonunda da program boyunca danışmanlık hizmetiyle diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha gösterdi. YouTube ve Facebook sayfalarımızı ziyaret edip öğrencilerimizle ABD’de gerçekleştirdiğimiz röportajlara ulaşabilirsiniz.

 

Erken kayıt olun aşağıdaki avantajları kaçırmayın:

 

1- Uygun fiyatlandırmayla karşılaşırsınız

2- Geniş taksit seçeneklerine sahip olursunuz

3- En popüler pozisyonlardan kontejanınız ayrılır

4- Dil pratiği gibi eksiklerinizi erkenden tamamlama şansınız olur

Daha sayamadığımız bir çok avantajlı detaylar için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Şimdi, 2016 kayıt sezonunda portföyümüzde olan bazı işletmeleri aşağıda inceleme şansınız olduğu gibi diğer sayfalarımızdan daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

www.summerworktravel.com anasayfamızdaki uyarıları okuyabilirsiniz.

Work and Travel Başvurularınızı şimdiden aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz!

Online başvuru öncesinde aşağıdaki bilgilendirme metnimizi okuyarak daha bilinçli bir başvuru yapabilirsiniz.

Work and Travel’ın en popüler işlerinden Kodak firmasında fotoğrafçılık pozisyonu, Şubat fuarımızda sadece WestLine öğrencileri için sunulacak. Eğlence parkı içerisinde veya aşağıdaki listelenmiş şehirlerin en popüler turistik alanlarında müşterilerin fotoğraflarını çekip aynı zamanda konuşarak İngilizce pratiğinizi en ileri seviyeye getirebilme şansına sahipsiniz. Kodak, Şubat ayındaki “WestLine Job Fair”ına sadece WestLine öğrencileri için gelecek ve 2015 yazında kendisiyle çalışacak öğrencileriyle buluşacak. Kodak fotoğrafçılık pozisyonu için aşağıdaki lokasyonlara öğrenci alımları olacaktır:

– Jackson, New Jersey (Detaylık açıklamalar için tıklayınız…)

– Chicago, Illinois

– Las Vegas, Nevada (Detaylı açıklamalar için tıklayınız…)

– Niagara Falls, New York (Detaylı açıklamalar için tıklayınız…)

– Lake George, New York (Detaylı açıklamalar için tıklayınız…)

Not: WestLine, Kodak Fotoğrafçılık pozisyonu için Türkiye’de kayıt alma ve organize etme yetkisine sahip tek acentedir. 

kodak4 kodak-logo kodak3 kodak-work-and-travel

Florida Market Pozisyonları

Florida eyaletinde Publix ve Winn Dixie Marketler Zincirinde kasiyerlik, reyon görevlisi, raf görevlisi ve satış pozisyonları için iş yerleştirmelerine yine Şubat ayındaki “Job Fair”ımızda katılabilirsiniz. Publix Marketler Zinciri sadece WestLine öğrencileri Şubat ayında Türkiye’ye geliyor. Saatlik ücreti 10$ ile 11,75$ arasında değişen bu iş pozisyonu için başvurularınızı aşağıdaki formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Publix ve Winn Dixie Marketleri için detaylı bilgiler burada -> tıklayın

Winn Dixie 2016 sezonunda sadece WestLine’da!

Önemli Not: Tüm iş pozisyonları belli kontejanlarla sınırlıdır ve kayıt olma tarihine göre sunulur. Kayıt esnasında kontejandan yararlanıp yararlanamayacağınız danışmanınız tarafından belirtilir.

publix-outside-workandtravel-westline-inside publix-outside-workandtravel-westline keywest-beach keywest-work-and-travel

 Cankurtaranlık – Lifeguard Pozisyonları

WestLine, portföyünde Amerika’nın en büyük firmaları arasında yer alan 3 cankurtaranlık firması ile direkt çalışmaktadır. Haftalık çalışma saatleri yüksek ve overtime olanağı bulunan bu işlere yerleşim kayıt sonrası 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Amerika’da cankurtaranlık yapılabilmesi için mutalaka sertifikalı eğitim alınması gerekir. Normalde bu eğitimler ABD’ye varış sonrası havuz şirketinin organize ettiği sertifikasyonlarla alınır. Ancak WestLine öğrencileri ABD’ye varmadan havuz firmalarının eğitmenleri ile Türkiye’de bu sertifika eğitimlerini alır ve ABD’ye vardığında süre kaybı yaşamadan direkt işe başlarlar.

Not: Sertifikasyon ücreti hem ABD’deki eğitim için hem de Türkiye’deki eğitim için 75$ ile 225$ arasında sertifikanın çeşidine göre değişmektedir. Zira, bazı havuz firmaları Ellis sertifikası isterken bazıları American Red Cross sertifikası istemektedir. Bu eğitimleri ABD’ye vardıktan sonra da alabilirsiniz ve bu ücretler maaşlarınızdan parça parça çekilir. Detaylı bilgiler için bizlere telefon numaralarımızdan veya online form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Diğer Work and Travel İşleri

WestLine, iş portföyünde housekeeping, fast-food, restaurant, eğlence parkları vb. türden dünyanın bir çok acentesi tarafından ortak olarak sunulan işleri zaten barındırmaktadır. İş tercihiniz bu tarz işlerden yana ise lütfen aşağıdaki form üzerinden belirtiniz.

WestLine’a ayrıca aşağıdaki numaralardan daha hızlı ulaşabilirsiniz:

Sabit: 0212-241-0283

Sabit2: 0212-241-0284

Mobil 1: 0530-265-1328

Mobil 2: 0530-265-1329

Mobil 3: 0530-265-1347

Mobil 4: 0530-265-1348

Mobil 5: 0530-265-1349

E-posta: info (at) westline.com.tr

Adres: İstiklal Cad. Kontlar İşhanı No:75/6 Kat:5 Taksim, Beyoğlu, İstanbul, 34430

İlgili Kategori Konuları

Son Yazılar

WestLine Facebook Topluluğu

Kayıt Menüsü

 
eXTReMe Tracker