SummerWorkTravel.com WestLine Uluslararası Eğitim Danışmanlığı’nın Work and Travel programı hakkında bilgilendirici web adresidir. Eğer zaten firmaya kayıtlı bir öğrenciyseniz sorularınızı ya da iletmek istediklerinizi sizin için atanan danışmanınıza direkt e-mail vasıtasıyla ya da telefon üzerinden gönderiniz.

Pozisyon seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz; site üzerinde yer alan pozisyonlar için sağdaki menülerimizi kullanabilirsiniz. Digiphoto Kodak veya Publix Marketler Zinciri konusunda bilgi sahibi olmak için yine sağ tarafta bulunan ilgili kategori menülerini kullanabilirsiniz.

Bizlere dünyanın herhangi bir noktasından aşağıdaki seçeneklerden birisi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Eğer form aracılığı ile ulaşım şeklini seçtiyeseniz Work and Travel başvurularınızın tarafımıza ulaşması sonrasında yoğunluğa bağlı olarak en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlamak için elimizden geleni yaptığımızı unutmayınız. Yurtdışında okuyan ve program hakkında bilgi almak ya da kayıt olmak isteyen katılımcı adaylarının ön mülakat için “Mesaj” kutusuna “Skype” adreslerini belirtmesi gerekir.

Servislerimiz hakkında şikayet, istek veya önerilerinizi info (at) westline.com.tr adresine gönderiniz.

Franchising başvurularını kabul etmemekteyiz. Üniversite temsilciliği almak ya da stant/seminer tarzı organizasyonların eğitim kurumlarınızda yapılması konusunda bir isteğiniz varsa direkt e-posta ya da telefon aracılığı ile ulaşınız.

Mesai saatlerimiz, hafta içi 10:00-18:30; hafta sonu Cumartesi günü için 11:30-17:30 arasındadır; Pazar günleri mesaimiz yoktur.

    Şimdi Ara
    Haritada Bul