{82625403-3E0C-4173-A648-EFA04C48476B}

Custer , South Dakota’nın güney batı bölgesindeki ulusal parkların içinde yer almaktadır. Bu bölge , turistik küçük kasabaların iç içe bulunduğu bir bölgededir. South Dakota eyaleti dağlık ve doğal parkları ile ünlü bir eyalettir. Eyalet içinde büyük bir şehir bulunmamaktadır. South Dakota’nın turistik aktiviteleri bu bölgede yer almaktadır. Rushmore Dağı , Ulusal Parkları ve eski vahşi batı kasabaları ile oldukça fazla turiste ev sahipliği yapar. Bu bölgede Amerikan tarihi ve kütürü ile alakalı birçok bilgiye ulaşılabilir. Amerikalılar da kendi kültürleri ve tarihleri için bu bölgeye çok sık gelmektedirler. Her sene bir çok insan ,özellikle orta yaş üstü insanlar yada küçük çocuklu aileler buraya yoğun şekilde gelmektedir. Sosyal hayatın oldukça durgun olduğu bu bölgede , insanlararası iletişim daha güçlü olmaktadır. Temel ihtiyaçlarınızı Custer’dan giderebilirsiniz. Diğer ihtiyaçlarınızı özellikle Rapid City etrafında giderebilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Holiday Inn Express –  Custer, South Dakota

Pozisyon:  Housekeeping Laundry ve Breakfast Attendant pozisyonlarında çalışılabilir.

Saatlik ücret: 7.75 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  11,63 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 60 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Holiday Inn Express –  Custer, South Dakota

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır. Konaklamada 2 oda ve 2 banyo bulunmaktadır. Her odada 6 kişi konaklamaktadır. Yurt tipi konaklama ayarlanmıştır. Depozito 250 $’dır. Bu para Amerika’da sizden alınacaktır. Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Rapid City’ e toplu ulaşım imkanı vardır.

Custer View  Custer-sd-south-dakota-flintstones-bedrock-city-route-16-roadside  downtown  WELCM_EXTR_1_E

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Holiday Inn Express –  Custer, South Dakota

Bölge ulusal park severler için cezbedici bir yerdir. İkinci iş imkanı pek bulunmamaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. İşyerinde housekeeping ,laundry ve breakfast attendant pozisyonları vardır. Bu 3 pozisyonu da yapmanız ya da yardım etmeniz istenebilir. Bu konuda esnek olmanız gerekmektedir. South Dakota’ya ilk ulaşımınızda Rapd City’deki havaalanını kullanmalısınız.

Holiday Inn Express    Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Custer bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul