mitchell-41f48JgM0AL

 Mitchell , South Dakota eyaletinin güneydoğu bölgesinde , güneybatı bölgesine göre daha az turistik bir alanda yer almaktadır. Bu şehir interstate 90 otoyolunun kenarında kurulmuştur. Bu otoyolu  Montana’dan başlayarak Chicago’ya kadar gitmektedir. Şehire bu güzergah üzerinde yolculuk edenler de uğramaktadır . Ayrıca bu bölgeye, doğa turizmi için de gelinmektedir . Eyalet içinde büyük bir şehir bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu şehire de yakın büyük bir şehir bulunmamaktadır. Sosyal hayat oldukça durgundur. Aktivite azlığı nedniyle insanlar daha çok birarada zaman geçirmektedir. Bu şekilde daha iyi arkadaşlıklar kurulmaktadır.  Genel olarak hediyelik eşya, restaurant , otel gibi yerlerde ikinci iş imkanı da bulunabilmektedir. Temel İhtiyaçlarınızı Mitchell‘den giderebilirsiniz. Diğer ihtiyaçlarınızı da Sioux Falls’dan giderebilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Comfort Inn – Mitchell, South Dakota

Pozisyon: Housekeeping  olarak çalışılabilir.

Saatlik ücret: 7.25 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  10.88 $$

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 20/2015 – Sep 20/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 75 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.
Konaklama Detayları – Comfort Inn – Mitchell, South Dakota
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklamanız çalıştığınız otelde olacaktır. Depozito bulunmamaktadır. Konaklama haftalık 75 $’dır.  Bu Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Konaklama ücreti makul seviyededir ve depozitonun alınmaması bir avantajdır.

mitchell-corn-palace-topper    0807212240581hpim0217  mitchell-SD041A1  10423

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Comfort Inn – Mitchell, South Dakota

Bölge ulusal park severler için güzel bir yerdir. . İkinci iş imkanı  bulunmaktadır. İşyeriyle aynı yerde konaklayacağınız için ulaşım derdiniz bulunmamaktadır. İşyerinde housekeeping pozisyonunda çalışacaksınız. Amerika’ya ulaşımınızda Sioux Falls, Sd ‘ye ulaşmanız gerekmektedir. Buradan sizi işveren alacaktır.

Econo Lodge  Work and Travel işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Mitchell bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul