11JUL12-sd-058

Custer , South Dakota’nın güney batı bölgesindeki ulusal parklar bölgesinde yer almaktadır. Bu bölge dğoa turizmi için gelinebilecek küçük kasabalardan oluşmaktadır. South Dakota eyaleti dağlık ve doğal parkları ile ünlü bir eyalettir. Eyalet içinde büyük bir şehir bulunmamaktadır. South Dakota’nın turistik aktiviteleri bu bölgede yer almaktadır. Rushmore Dağı , Ulusal Parkları ve eski vahşi batı kasabaları ile oldukça fazla turiste ev sahipliği yapar. Sosyal hayatın oldukça durgun olduğu bu bölgede , insanlararası iletişim daha güçlü olmaktadır. Bazı sosyal aktivitelerinizi ve alışverişlerinizi  özellikle Rapid City etrafında giderebilirsiniz. Custer içerisinde Taş devri çizgi filminin temasından oluşan Camp Merkezi de bulunmaktadır.

Pozisyon Ayrıntıları – Cattelman’s Steakhouse – Custer, South Dakota

Pozisyon:  Sever , Dishwasher ve Food Prep  olarak çalışılabilir.

Saatlik ücret: Server 2.5 $ + Bahşiş
Dishwasher 8.5 $
Food Prep     8.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  12.75 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 50 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Cattelman’s Steakhouse – Custer, South Dakota

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır. Konaklama full eşyalı olarak ayarlanmaktadır. Depozito 225 $’dır. Bu para Amerika’da sizden alınacaktır. Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Tüm temel ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde halledebilirsiniz. Rapid City’ e toplu ulaşım imkanı vardır.

4000_20011_Needles_Highway_Black_Hills_South_Dakota_md      4358401  bedrockcity  cattlemen-s-steakhouse

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Cattelman’s Steakhouse – Custer, South Dakota

Bölge ulusal park severler için cezbedici bir yerdir. İkinci iş imkanı pek bulunmamaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. İşyerinde housekeeping ,laundry ve breakfast attendant pozisyonları vardır. Bu 3 pozisyonu da yapmanız ya da yardım etmeniz istenebilir. Bu konuda esnek olmanız gerekmektedir.

Cattelman’s Steakhouse    Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Custer bölgesindeki Restaurant pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul