Deadwoo

South Dakota eyaleti dağlık ve doğal parkları ile ünlü bir eyalettir. Eyalet içinde büyük bir şehir bulunmamkatadır. Eyalet içinde insanlar küçük kasabalarda ya da küçük şehirlerde yaşarlar. Oldukça sessiz ve sakin bir eyalet olan South Dakota yaz aylarında adeta turist akınına uğramaktadır. Rushmore Dağı , Ulusal Parkları ve eski vahşi batı kasabaları ile oldukça fazla turiste ev sahipliği yapar. Rushmore Dağı’nın üstüne Amerikan başkanlarının yüzleri çizilmiştir. Bu dağ aynı zamanda ulusal park içerisinde yer almaktadır. Amerikalıların kendi tarihlerine olan düşkünlüğü sonucu sadece bu dağı görmek için bile onbinlerce insan bu yöreye gitmektedir. Bunun dışında eski kovboy filmlerindeki vahşi batı kasabaları bu bölgelerdeydi. Filmlere de konu olan ünlü Vahşi Bill de bu bölgede yaşamıştır. Hatta  Deadwood’da vurulduğu nokta bile tabela ile gösterilmektedir. Eski Amerikan vahşi batıyı yaşamak için de ideal bölgedir. Çevresinde yakın büyük bir lehir yoktur. Buraya ulaşırken ve travel yaparken Uçak kullanmak en ideal yoldur.

Pozisyon Ayrıntıları – Best Western Hickok House – Deadwood, South Dakota

Pozisyon:  Housekeeping ve Dishwasher olarak çalışılmaktadır.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 32 – 40

Overtime Ücreti:  12 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 60 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Best Western Hickok House – Deadwood, South Dakota

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır.  Oda büyüklüğüne göre oda içerisindeki kişi sayısı belli olacaktır. Depozito 50 $’dır. Bu para Amerika’da sizden alınacaktır. Şehir eski bir vahşi batı kasabasıdır. Dolayısıyla eski vahşi batı tarzındaki restaurant , cafe , bar gibi yerlerde vakit geçirmeniz mümkündür. Her yer yürüme mesafesindedir.

indir (2)  deadwood  images  indir (3)

Pozisyon Hakkında Notlar – Best Western Hickok House – Deadwood, South Dakota

Bölge ulusal park severler için cezbedici bir yerdir. İkinci iş imkanı pek bulunmamaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. Bulunduğunuz şehirdeki neredeyse her yer turistik bir tesistir. Housekeeping pozisyonu ve Dishwasher pozisyonları vardır. Housekeeper’lar klasil oda temizlği görevlerini yerine getirmelidir. Dishwasher’lar ise bulaşık dışında mutfak düzenine yardımcı olmak gibi bir görevleri daha bulunmaktadır. Buraya gelecek öğrenciler Rapid City Airport’a inmelidir.

Best Western Hickok House   Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Deadwood bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul