img_0581

Custer , South Dakota’nın güneybatı bölgesinde yer almaktadır.  South Dakota eyaleti dağlık ve doğal parkları ile ünlü bir eyalettir.  South Dakota’nın turistik aktiviteleri bu bölgede yer almaktadır. Rushmore Dağı , Ulusal Parkları ve eski vahşi batı kasabaları bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca her sene düzenlenen dünyanın en büyük motosiklet festivali de bu bölgede yapılmaktadır.  Her sene bir çok insan bu bölgeye akın etmektedir. Sosyal hayatın oldukça durgundur. Zamanınızı oradaki diğer watçılarla ve Amerikalılarla ietişim halinde geçirirsiniz.  İngilizce pratiği açısından daha yararlı olmaktadır.  İhtiyaçlarınızı özellikle Rapid City etrafında giderebilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Super 8 – Custer, South Dakota

Pozisyon:  Housekeeping Laundry ve Breakfast Attendant olarak çalışılabilir.

Saatlik ücret: 7.75 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  11,63 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 60 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Super 8 – Custer, South Dakota

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır. Konaklamada 2 oda ve 2 banyo bulunmaktadır. Her odada 6 kişi konaklamaktadır. Yurt tipi konaklama ayarlanmıştır. Depozito 250 $’dır. Bu para Amerika’da sizden alınacaktır. Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Rapid City’ e toplu ulaşım imkanı vardır.

3995_fgYzm_Custer_State_Park_in_South_Dakota_md  03563_b1  4358401  aerial-view-custer-of-our-campground

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Super 8 – Custer, South Dakota

Bölge ulusal park severler için cezbedici bir yerdir. İkinci iş imkanı pek bulunmamaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. İşyerinde housekeeping ,laundry ve breakfast attendant pozisyonları vardır. Bu 3 pozisyonu da yapmanız ya da yardım etmeniz istenebilir. Bu konuda esnek olmanız gerekmektedir.

Super 8    Wat  işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Custer bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul