Winn-Dixie-work-and-travel-westlineWork and Travel programına katılmak istiyorsunuz ve katılma sebeplerinizin arasında, güzel bir yaz sezonu geçirmek, İngilizce konuşma becerinizi geliştirmek, farklı ülkelerden onlarca yeni arkadaş edinmek varsa portföyümüzde bulunan market zincirlerinden Winn Dixie’de çalışmak belki de tercihlerinizin başında gelir. Saatlik ücreti 11,75$’dir ve market içerisinde kasiyerlik, reyon görevlisi ya da yine market içerisinde yapılabilecek herhangi bir pozisyonda bulunarak müşterilerle iletişim halinde olmanız üstelik bunu Amerika’nın en iyi ve turistik lokasyonlarından biri olan Key West’de yapmanız en şanslı katılımcılardan biri olmanız demektir. Saatlik ücretin yüksek olması işletmenin bulunduğu lokasyonun zengin bir bölge olmasından da kaynaklanmaktadır. Key West’e Miami’den arabayla ya da otobüsle gidiyorsanız adrese varmanız için 20 adayı köprüyle geçmek zorundasınızdır demektedir. Key West bölgesi irili ufaklı bir çok adadan oluşmaktadır ve torpik bir iklime sahiptir. Winn Dixie Florida’nın en büyük market zincirlerinden biridir ve Türkiye’de sadece WestLine bu işletme için kayıt alma yetkisine sahiptir.

Pozisyon Ayrıntıları – Winn Dixie, Key West, Florida

Pozisyon: Varış tarihinize ve İngilizce seviyenize göre kasiyerlik, reyon görevlisi, raflara ürün yerleştirme vs. şeklinde pozisyonunuz değişebilmektedir. Ayrıca farklı günlerde tüm pozisyonlarda görev yapmanız istenebilir.

Saatlik ücret: 11,75 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30-40 saat

Overtime Ücreti: 17,62 $

Overtime Olanağı: Garanti değildir; iş performansına ve sezonluk ihtiyaçlara göre olasıdır.

Konaklama: Var. Sponsor ayarlar. Apart tarzı konaklama ve her apartta dört ya da altı kişi şeklinde konaklama durumu mümkündür.

Konaklama Ücreti: Haftalık 100$ ile 150$ arasında değişmektedir. Her apartın haftalık konaklama ücreti 500$’dır. Bunun anlamı eğer apartda 4 kişi kalınırsa konaklama ücreti dörde bölünür ve kişi başı 150$ olur; eğer altı kişi konaklanırsa ücret altıya bölünür ve kişi başı 100$ olur.

İşe Alımlar: İşe alımlar Skype üzerinden sponsor ya da işverenle yapılacak mülakatlarla gerçekleştirilir.

IMG_5461 copy biz_04NewWinnDixie08 AR-301309881 17fuIF.AuSt.69

 

Konaklama Detayları – Winn Dixie, Key West, Florida

Winn Dixie, Florida eyaletinin çeşitli noktalarında bir çok marketin oluşturduğu bir zincirdir. Portföyümüzdeki bu işletme için Work and Travel katılımcılarımızın çalışacağı lokasyonlar Key West, Pine, Marathon ve Taverna lokasyonlarıdır. Bu lokasyonlar varlıklı turistlerin uğrak yerleridir bu nedenle pahalı bölgelerdir. Bu pahalılık konaklama ücretlerine her ne kadar yansımış olsa da size sunulan konaklama çözümlerinin maliyetleri düşüktür. Apart daireler şeklinde sunulan konaklamalarda aynı apartta dört ya da altı kişi şeklinde konaklama mevcuttur. Apartların haftalık ücreti toplamda 600$’dır ve apartta kalan kişi sayısına göre bu maliyet bölüşülmektedir. Konaklamanızın garanti altına alınması için ABD’ye varmadan evvel 500$’lık depozito miktarını ödemeniz gerekir. Böylelikle konaklamanız garanti altına alınır ve eğer konakladığınız yere zarar vermezseniz ödemiş olduğunuz bu depozito bedeli %100 iade edilir.

Pozisyon Hakkında Notlar – Winn Dixie, Key West, Florida

Winn Dixie, istihdamını sağladığı Work and Travel öğrencilerinin İngilizce’yi anlama ve konuşma konusunda yeterli olmasını ister. Belli bir alt yapınız varsa pratik yapma açısından bu pozisyona biçilmiş kaftandır denilebilir. Çalışma yeriniz ABD’ye vardığınız süreye bağlı olarak Taverna, Pine, Key West ya da Marathon’da olabilir. İş yeri ile konaklama arasındaki mesafeyi bisikletinizle katedebilirsiniz. Yanınızda her zaman yağmurlık bulundurmanızda fayda vardır. Zira, tropik iklimin hakim olduğu bu bölgede bardaktan boşalırcasına dökülen yağmurun hangi dakikada oluşacağını kestiremeyebilirsiniz.

Ulaşım – Miami International Airport’dan Key West’e Ulaşım

Portföyümüzdeki işletmelerden Winn Dixie veya Publix Marketler Ziniciri’nde çalışacaksanız muhtemel çalışma lokasyonlarınız Taverna, Marathon, Pine veya Key West olacaktır. Bu dört lokasyon da küçük adalar üzerine kuruludur ve her birine kara yolu ile Overseas Highway denilen yol üzerinden ulaşılmaktadır. Miami International Havalimanı’ndan bu lokasyonlara ulaşım 2 ile 4 saat arasında değişmektedir. Ulaşım şekli olarak Greyhound’u kullanabilirsiniz. Otobüs kalkış saatleri ve bilet alımları için www.greyhound.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Harita üzerinde Key West bölgesi, Florida

Winn Dixie Work and Travel işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de sadece WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Key West bölgesindeki market pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul