logo_with _tag (2)banner

Lake George , New York eyaletinin iç kesimlerinde , adından da anlaşılabildiği gibi göl kenarında bulunan bir turistik kasabadır. Bu turistik kasaba kışları oldukça sakin geçirmekle birlikte , yaz aylarında yüksek popülasyona sahip olmaktadır. Bu yüksek popülasyona orantılı olarak wat katılımcılarının popülasyonu da yüksek olmaktadır. New York City , Boston , Philadelphia gibi büyük şehirlere yakın olması sebebiyle , yaz aylarında daha çok orta yaş üstü ,doğa turizmini sevenler tarafından akına uğramaktadır. Amerika’daki ünlü Six Flags eğlence parklarından birini içinde barındıran bu bölge , bunun yanı sıra birçok otel , restaurant , hediyelik eşya ve market işlerinş de barındırır. Oldukça çok work and travel işine sahiplik yapan Lake George , ikinci iş için de iyi bir bölgedir. Uzun yıllardır Türk watçıların gittiği bu bölge , yüksek memnuniyet yüzdesine de sahiptir.

Pozisyon Ayrıntıları – Adirondack Pub Brewery – Lake George, New York

Pozisyon: Varış tarihinize ve İngilizce seviyenize göre aşçı, aşçı yardımcılığı ya da bulaşıkçı  pozisyonlarında çalışabilirsiniz. İşveren gelen tüm elemanlarından takım çalışanı olmasını istemektedir. Bunun anlamı gerekli görüldüğü zaman aşçılık yapma, gerek görüldüğünde aşçıya yardımcı olacak şekilde basit yiyecekleri hazırlamak, gerek görüldüğünde de bulaşık ve temizlik yapmak, sizden beklentiler arasındadır.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 1 Temmuz’a kadar ortalama 20-40 saat, 1 Temmuz’dan sonra ortalama 40 saat çalıştırılmaktadır.

Overtime Ücreti: Overtime yoktur.

Overtime Olanağı: Overtime yoktur. Ancak öğrenci isterse diğer bölümlerde ikinci iş olarak ekstra saat alabilmektedir.

İş başlangıç Tarihleri: Jun 01/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihleri: Sep 20/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Var. Sponsor ayarlar. Müstakil ev  tarzı konaklama. Evde 4 oda mevcttur. Her odada 2-4 kişi konaklamaktadır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 75$’dır. Depozito ücreti de 75 $’dır.  Eğer kendi çarşaf takımınızı getirmezseniz , 50 $ ekstra depozito alınacaktır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Adirondack Pub Brewery, Lake George, NY

Lake George , Amerika içerisinde en çok work and travel katılımcısının olduğu yerlerden biridir. Yaz aylarında oldukça canlı olmaktadır. Öğrenciler için ayarlanan konaklamada 4 yatak odası , 2 banyo bulunmaktadır. Her odada 2-4 kişi konaklayacaktır. Ev içerisinde mutfak ekipmanları , Televizyon , dvd oynatıcı , çarşaf takımı ve yastık mevcuttur. İnternet bağlantısı da mevcuttur ancak fatura kiraya dahil değildir. Ev ,bu işi seçen öğrenciler için ayırıldığından 75 $ depozito ödenmesi gerekmektedir. 50 $ çarşaf ve yastık depozitosu vardır. Ev eşyaları ile birlikte temiz ve sağlam bırakılırsa depozitonun tamamı iade edilecektir.

adir4

Lake George and before 219    APB-LOGOcolor   adk pub&brewery

Pozisyon Hakkında Notlar – Adirondack Pub Brewery, Lake George, NY

Lake George’daki konaklayacağınız yer ile çalışacağınız yer arasındaki mesafeyi yürüyebilirsiniz. İşyeri evinizden sadece 2 dakika uzaklıktadır.  Bu bölge ikinci bir iş bulmanız açısından da avantajlı bir bölgedir. İşveren restaurant içindeki diğer bölümlerde ekstra saat vermektedir. Ayrıca işverenin iki farklı lokasyon da işyeri daha vardır. Oralarda da istenildiğinde 2. iş imkanı ayarlanabilmektedir. İşverenin hem kendi ana resaurantı içerisinde , hem de diğer lokasyonlarında ikinci iş imkanı sağlaması , öğrencinin saat sorunu yaşamayacağını gösterir.

Adirondack Pub Brewery Work and Travel işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Lake George bölgesindeki Restaurant-Pub pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul