2013-08-22_036_Corn_Palace

Mitchell , South Dakota eyaletinin güneydoğu bölgesinde , güneybatı bölgesine göre daha az turistik bir alanda yer almaktadır. Bu şehir interstate 90 otoyolunun kenarında kurulmuştur. Bu otoyolu  Montana’dan başlayarak Chicago’ya kadar gitmektedir. Şehire bu güzergah üzerinde yolculuk edenler de uğramaktadır . Ayrıca bu bölgeye, doğa turizmi için de gelinmektedir . Eyalet içinde büyük bir şehir bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu şehire de yakın büyük bir şehir bulunmamaktadır. Sosyal hayat oldukça durgundur. Aktivite azlığı nedniyle insanlar daha çok birarada zaman geçirmektedir. Bu şekilde daha iyi arkadaşlıklar kurulmaktadır.  Genel olarak hediyelik eşya, restaurant , otel gibi yerlerde ikinci iş imkanı da bulunabilmektedir. Temel İhtiyaçlarınızı Mitchell‘den giderebilirsiniz. Diğer ihtiyaçlarınızı da Sioux Falls’dan giderebilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Hampton Inn – Mitchell, South Dakota

Pozisyon: Housekeeping ve Laundry pozisyonlarında  çalışılabilir.

Saatlik ücret: 8.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  12.75 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: Jun 01/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 75 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Hampton Inn – Mitchell, South Dakota

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklamanız apartman dairesi şeklinde olacaktır. Depozito 150 $’dır.Amerika’ya ulaştığınızda sizden alınacaktır . Konaklama haftalık 75 $’dır.  Bu Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. Temel ihtiyaçlarınızı bulunduğunuz yerden karşılayabilirsiniz.

10423  5518-5 - Mitchell Corn Palace, Mitchell, SD. The murals and desi  hampton-inn-mitchell_0  south_dakota_480c

Pozisyon Hakkında Notlar – Hampton Inn – Mitchell, South Dakota

Bölge ulusal park severler için güzel bir yerdir. . İkinci iş imkanı  bulunmaktadır. İşyeriyle aynı yerde konaklayacağınız için ulaşım derdiniz bulunmamaktadır. İşyerinde housekeeping ve laundry pozisyonlarında çalışacaksınız. İki pozisyonda da çalışmanız istenebilir. Amerika’ya ulaşımınızda Sioux Falls, Sd ‘ye ulaşmanız gerekmektedir. Buradan sizi işveren alacaktır.

Hampton Inn   Wat 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Mitchell bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul