images

Montana eyaleti Amerika’nın en sakin ve aktivetesi en az eyaletlerinden biridir. Eyalette ulusal parklar çokça bulunmaktadır. Bunun yanısıra Kanada ile ulaşımı sağlayan anayolların eyalet içinden geçmesi turist sayısını arttırmaktadır. Bilings , Bozeman gibi bazı küçük şehirleri bulunsa da genel olarak nüfus kasabalarda ve kırsalda yaşamaktadır. Hayvancılık önemli bir geçim kaynağıdır. Bu nedenle eyalet içinde birçok kez büyükbaş hayvanlara rastalayabilirsiniz .  Miles City ise eyaletin güneydoğusunda yer almaktadır. I 94 otoyolunun kenarına kurulmuş bir şehirdir. Bu yüzden ziyaretçi sayısı çok olmaktadır. Bu eyaletlerde yaşayan nüfus sayısı az olduğu için , yaz aylarındaki yoğunluğa yetecek işgücü bulunmamaktadır. Bu nedenle sezonluk eleman ve Work and Travel öğrencisi ihtiyacı duymaktadırlar. İş zamanı gezeceğiniz çok bir yer olmasa da travel döneminde isterseniz California’ya kadar uzanan güzel bir road trip yapabilirsiniz. Bu yolculuk boyunca ulusal parklardan , en turistik sahillere , casinolara kadar herşeyi görebilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Best Western WBI-Miles City,Montana

Pozisyon:  Housekeeping olarak çalışılabilir.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30

Overtime Ücreti:  12 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 31/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 50 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Best Western WBI-Miles City,Montana

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır. Konaklama haftalık 50 $’dır.Para biriktirme amacı olanlar için iyi bir ücrettir.  Yurt tipi konaklama ayarlanmıştır. Depozito bulunmamaktadır. Depozito alınmaması da bir avantajdır. Bölge küçük olduğu için her yere yürüme mesafesindedir. En yakın büyük şehir Billings’dir. O da birkaç saat mesafededir. Bulunduğunuz bölgede temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

20141112_080945_0389791_miles_city_bucking_horse  miles-city  Miles City Bucking Horse Sale Parade in Montana  montana-scenery

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Best Western WBI-Miles City,Montana

I 94 otoyolunun kenarında kurulmuştur şehir. Bu otoyolu Montanadan başlayarak Michigan eyaletine kadar gider. Tüm uzey Amerika boyunca uzanır. Bu otoyolu üzerinde Minneapolis , Chicago gibi şhirlere ulaşabilirsiniz. Kuzey Amerika boyunca road trip yapmak isteyenlerin çokça kullandıkları bir yoldur. Bölge doğa turizmi için de cazip bir yerdir.  İkinci iş imkanı az da olsa bulunmaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. İşyerinde housekeeping pozisyonunda çalışacaksınız. İşveren güleryüzlü ve disiplinli bayan öğrenci aramaktadır. Buraya ilk gelişinizde Billings’deki havaalanını kullanmalısınız.

 

Best Western WBI   Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Miles City bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul