panama city beach

Panama City Beach , Florida eyaletinin kuzey batı kısmında yer almaktadır. Meksika körfezinin kıyısında yer alana bir şehirdir. Aslında Panama City Beach , Panama City’nin sahildeki bölümüne verilen addır. Panama City merkezinde sahil yoktur. Körfeze kıyısı olsa da Meksika Körfezi’ne Panama City Beach’den girilmektedir.   Florida genel olarak çok turistik bir yerdir. Kuzeybatı kısmı da daha çok sahilleri ile turist çekmektedir. Çalışırken bu sahilin keyfini çıkartabilirsiniz ayrıca çevredeki şehirleri de gezebilirsiniz. Panama City Kuzeybatı Florida’nın en büyük şehridir. New Orleans’a 4,5 saat , Orlando’ya ise 5 saat mesafededir. Miami’ye ise 8 saat uzaklıktadır. Genel olarak herşeye Panama City’de ulaşabilirsiniz.Bu bölgede de ulusal parklar vardır. Bu ulusal parklar daha çok göl , nehir kıyısındaki hayvanların doğal yaşam alanlarıdır. Buralarda timsah ve diğer tropikal hayvanları göreme şansınız varıdr.  Panama City Beach  turistik bir yerleşim yeri olmasından dolayı , ikinci iş imkanınız da çok olacaktır. Birçok turistik işletmenin varlığı şansınızı arttırmaktadır. Alışveriş ve eğlence açısından oldukça şanslı bir bölgede çalışacaksınız.

Pozisyon Ayrıntıları – Surf Style Store – PCB, Florida
Pozisyon:  Satış Danışmanlığı pozisyonunda çalışacaksınız.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  12 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 20/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 15/2015 – Sep 10/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Konaklama daha sonra ayarlanacaktır. Ortalama kiralar haftalık 80 $ – 100 $ civarındadır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Surf Style Store – PCB, Florida

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada toplu taşıma ile gidilecek bir yerde olacaktır. Konaklama detayları daha sonra bildirilecektir. Konaklamalar eşyalı olarak ayarlanacaktır. İlk gidişte depozito vermeniz gerekecektir. Odalarda büyüklüğe göre 2 – 4 kişi konaklayacaktır. Verilen depozitolar , evi temiz ve hasarsız olarak teslim ederseniz geri verilecektir.

panama-city1  Panam-City-Beach-Paradise  City-of-Panama-Puta-Costera-Panama-City-A-Hugely-Popular-Destination-for-Spring-Breakers  surf-style-megastore

       
Pozisyon Hakkında Notlar – Surf Style Store – PCB, Florida

Yaz aylarında oldukça sıcak olan bu bölge sörf severler için çok idealdir. Bu bölgelerde yaşayan gençlerin büyük çoğunluğu sörf ile uğraşmaktadır. Siz de sörf malzemeleri satan bir mağazada çalışacaksınız. Sörf kıyafetleri ve ekipmanlarının satışı , mağaza düzeninin sağlanması , kasiyerlik , stokların sağlanması gibi göreveriniz olacaktır. 5 $ karşılığında iş kıyafetleriniz size verilecektir. Eğer işveren size istediğiniz saatleri veremezse , çevredeki işletmelerde kolayca ikinci iş bulabilirsiniz. Zaten işveren  30+ saat vermektedir. Yoğunluğa ve sizin çalışkanlığınıza göre bu saatleriniz oldukça artacaktır. Floridaya ilk ineceğiniz nokta Panama City Beach olmalıdır. Size ulaşım konusunda bilgiler daha sonra verilecektir.

 

Surf Style Store    Wat  işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Panama City Beach bölgesindeki Mağaza satış pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul