7797

Clearwater , Florida eyaletinin batı kısmında yer almaktadır. Meksika körfezinin kıyısındaki bir sahil kasabasıdır. Florida hem Amerikalı turistler için hem de yabancı turistler için senenin her ayında oldukça popüler bir merkezdir. Eyaletin neredeyse tamamı turist çekmektedir. Hem doğal güzelliklerin hem de deniz kum güneş üçlüsünün keyfini çıkartabilirsiniz. Tampa şehrinin sadece yarım saat uzağında yer alana iş , Miami’ye 4 , Orlando’ya ise 2 saat mesafededir. Çalışırken bu şehirleri gezebilirsiniz. Ayrıca Florida’nın diğer turistik yerlerini de gezebilirsiniz. Florida iklimi ve doğası itibariyle timsahlara da ev sahipliği yapmaktadır. Hatta Timsahlar bu bölge için Kedi Köpek kadar alışılmıştır. Eyaletin birçok yerinde varolan timsah çiftliklerini de gezebilirsiniz. Clearwater turistik bir yerleşim yeri olmasından dolayı , ikinci iş imkanınız olacaktır. Birçok turistik işletmenin varlığı şansınızı arttırmaktadır. Alışveriş ve eğlence açısından oldukça şanslı bir bölgede çalışacaksınız. Amerika’nın büyük şehirlerinden olan Tampa’ya yakınlığı sizin herhangi bir ihtiyacınızı kolayca halledebileceğinizi göstermektedir.

Pozisyon Ayrıntıları – Surf Style Store – Clearwater, Florida
Pozisyon:  Satış Danışmanlığı pozisyonunda çalışacaksınız.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  12 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 15/2015 – Sep 10/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Konaklama daha sonra ayarlanacaktır. Ortalama kiralar haftalık 90 $ – 100 $ civarındadır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Surf Style Store – Clearwater, Florida

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır ya da toplu taşıma ile gidilecek bir yerde olacaktır. Konaklama detayları daha sonra bildirilecektir. Konaklamalar eşyalı olarak ayarlanacaktır. İlk gidişte depozito vermeniz gerekecektir. Odalarda büyüklüğe göre 2 – 4 kişi konaklayacaktır. Verilen depozitolar , evi temiz ve hasarsız olarak teslim ederseniz geri verilecektir.

indir   eeh_bk_park1  beach-walk-on-clearwater  ar134774707354728


Pozisyon Hakkında Notlar – Surf Style Store – Clearwater, Florida


Yaz aylarında oldukça sıcak olan bu bölge sörf severler için çok idealdir. Bu bölgelerde yaşayan gençlerin büyük çoğunluğu sörf ile uğraşmaktadır. Siz de sörf malzemeleri satan bir mağazada çalışacaksınız. Sörf kıyafetleri ve ekipmanlarının satışı , mağaza düzeninin sağlanması , kasiyerlik , stokların sağlanması gibi göreveriniz olacaktır. 5 $ karşılığında iş kıyafetleriniz size verilecektir. Eğer işveren size istediğiniz saatleri veremezse , çevredeki işletmelerde kolayca ikinci iş bulabilirsiniz. Zaten işveren 30+ saat vermektedir. Yoğunluğa ve sizin çalışkanlığınıza göre bu saatleriniz oldukça artacaktır. Florida’ya ilk ineceğiniz nokta Tampa,Fl olmalıdır. Size ulaşım konusunda bilgiler daha sonra verilecektir.

Surf Style Store    Wat  işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Clearwater bölgesindeki Mağaza satış pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul