Work and Travel öğrencileri doğu sahillerinde oldukça yoğun şekilde bulunurlar. Yoğun şekilde bulundukları noktalardan biri de Atlanic City , NJ’dir. Bu bölge bazı diğer bölgeler gibi oldukça turistik bir yerdir. Casinoları ve plajları ile oldukça cazip bir yerdir. Hem gezme amaçlı hem de çalışma amaçlı olarak work and travel öğrencilerine çok sık rastlarsınız. Bu bölgeye ulaşım kolaydır. Çevresinde yakın msafede büyük şehirler mevcuttur.  Kuzeydoğu’da bulunan bu şehire ulaşmak için inilecek en iyi havaalanı JFK’dir.Yalnızca burası için değil , genel olarak uçuşunuzu alacağınız en uygun havaalanı genelde JFK’dir.

Atlantic City’e Nasıl Giderim?

Otobüs İle Ulaşım:
1) İlk olarak Port Authority’e ulaşın.(Port Authority’e nasıl ulaşırım?)
2) Porth Authority’den  Atlantic City , NJ’ye biletinizi alın ve yolculuğunuza başlayın. Biletinizi gitmeden evvel online olarak da alabilirsiniz.

Tren İle Ulaşım:
1) İlk olarak Penn Station’a ulaşın.(Penn Station’a nasıl ulaşırım?)
2) Porth Authority’den  Atlantic City , NJ’ye biletinizi alın ve yolculuğunuza başlayın. Biletinizi online olarak da gitmeden evvel alabilirsiniz.

Servis İle Ulaşım:
Amerika Birleşik Devletleri  içerisinde havaalanından yakın eyaletlere yolcu taşıyan shuttle’lara kolayca internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

amerika-Amtrak-train  amerika  work and travel  amerika-400px-AtlanticCity

Şimdi Ara
Haritada Bul