ob_sign_1_4-14

Orange Beach , Alabama eyaletinin güney kısmında , Meksika Körfezi kıyısında yer almaktadır. Alabama’nın güney sahilleri oldukça turistik yerlerdir. Alabama Florida ve Mississippi eyaletlerinin ortasında , Meksika körfezine kıyısı olan bir eyalettir. Orange Beach , Mobile’a 1 saat , Pensacola’ya 1 saat, New Orleans’a 3 saat , Panama City’e 3 saat ,Orlando’ya ise 7 saat mesafededir. .Gulf Shores’un bitişiğinde yer almaktadır. Hemen bitişiğinde Gulf State  ulusal parkı vardır. Bu ulusal park sahil ve  bazı hayvanların doğal yaşam alanlarından oluşur. Çalışma evresinde tüm bu Meksika körfezindeki turistik alanları gezebilirsiniz. Genel olarak ihtiyaçlarınızı Mobile ya da Pensacola şehirlerinden sağlayabilirsiniz. İkinci iş imkanı tüm turistik yerlerde olduğu gibi vardır. İkinci işi kendiniz arayıp bulmalısınız. Biraz uğraşmayla ikinci işinizi bulabilirsin.  Alışveriş ve çeşitli aktiviteler için Pensacola , Mobile , Panama City ve New Orleans’ı kullanabilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Surf Style Store – Orange Beach, Alabama
Pozisyon:  Satış Danışmanlığı pozisyonunda çalışacaksınız.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  12 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 20/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 20/2015 – Sep 10/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Konaklama daha sonra ayarlanacaktır. Ortalama kiralar haftalık 80 $ – 100 $ civarındadır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Surf Style Store – Orange Beach, Alabama

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada toplu taşıma ile gidilecek bir yerde olacaktır. Konaklama detayları daha sonra bildirilecektir. Konaklamalar eşyalı olarak ayarlanacaktır. İlk gidişte depozito vermeniz gerekecektir. Odalarda büyüklüğe göre 2 – 4 kişi konaklayacaktır. Verilen depozitolar , evi temiz ve hasarsız olarak teslim ederseniz geri verilecektir.

 

orangebeachpic  File created with CoreGraphics  0107_CoastalWalk  8767324

       
Pozisyon Hakkında Notlar – Surf Style Store – Orange Beach, Alabama

Yaz aylarında oldukça sıcak olan bu bölge diğer Meksika körfezi kıyılarındaki gibi , sörf severler için çok idealdir. Bu bölgelerde yaşayan gençlerin büyük çoğunluğu sörf ile uğraşmaktadır. Siz de sörf malzemeleri satan bir mağazada çalışacaksınız. Sörf kıyafetleri ve ekipmanlarının satışı , mağaza düzeninin sağlanması , kasiyerlik , stokların sağlanması gibi göreveriniz olacaktır. 5 $ karşılığında iş kıyafetleriniz size verilecektir. Eğer işveren size istediğiniz saatleri veremezse , çevredeki işletmelerde kolayca ikinci iş bulabilirsiniz. Zaten işveren  30+ saat vermektedir. Yoğunluğa ve sizin çalışkanlığınıza göre bu saatleriniz oldukça artacaktır. Alabama’ya ilk ineceğiniz nokta  Pensacola,Fl olmalıdır. Size ulaşım konusunda bilgiler daha sonra verilecektir.

 

 

Surf Style Store    Wat  işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Orange Beach bölgesindeki Mağaza satış pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul