bryce-sign1

Utah eyaleti Batı bölgesinde yer almaktadır. Batı bölgesinin iç eyaletlerindendir. Utah eyaleti kanyonları ile ünlüdür. Birçok ulusal park mevcuttur. Bu kanyonlardan biri de Bryce Canyon ‘dır. Amerikan toplumu doğal yaşama ve doğa turizmine çok meraklıdır. Doğa turizminin olduğu yerler her zaman ilgi çekmiştir. Utah gibi doğal güzellikler bakımından en şanslı eyaletlerden biri de , bu ilgiden yeterince nasibini almaktadır. Bryce Canyon ve diğer ulusal parklara her sene birçok insan gitmektedir. Oldukça turistik olan bu kanyonlar , yaz aylarında work and travel öğrencileri için de çalışma alanı oluşturmaktadır. Bu Bölgelerdeki işler ,şehirlerden uzakta doğanın ortasında olmaktadır. Şehirlerden uzakta olunca , insanlardan uzakta olacağınızı düşünmeyin. Bu bölgedeki oteller ve ulusal parklar sürekli insan çeken yerlerdir. Çalışacağınız otel de muhtemelen oldukça kalabalık bir otel olacaktır. Düşünülenin aksine bu tarz yerlerde , şehir merkezindeki işlere nazaran daha çok iletişim imkanınız olur. Çünkü insanların iletişimden başka yapacakları birşey yoktur. Zamanı en güzel , insanlarla kaynaşarak geçirirsiniz. Bu da ingilizce pratiğinize oldukça katkı sağlar , çok iyi arkadaşlıklar kurmanıza vesile olur. Bryce Canyon , Las Vegas’a 3.5 saat mesafededir. Salt Lake City ise 4 saat mesafededir. Ayrıca St. George şehri 2 saat uzaklıktadır. Bu şehirler hem gezi için hem de alışveriş için güzel yerlerdir. Daha yakınızında daha küçük şehirler mevcuttur. İhtiyaçlarınızı o şehirlerden giderebilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – The Lodge at Bryce Canyon – Bryce Canyon, Utah

Pozisyon:   Housekeeper ve Kitchen Utility olabilirsiniz. Mutfak ve Oda temizliği görevleri yapacak öğrenciler orta düzey ingilizce yeterlidir.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 32 – 40

Overtime Ücreti: 12 $. Overtime ücreti 48 saatten sonra verilecektir.

Overtime Olanağı: Overtime imkanı bulunmaktadır.

İş başlangıç Tarihi: May 25/2015 – Jul 05/2015

İş Bitiş Tarihi: Sep 25/2015 – Oct 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Yurt tarzı  konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 91 $’dır. 3 öğün yemek konaklama ücretine dahildir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – The Lodge at Bryce Canyon – Bryce Canyon, Utah
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama Otelin yurt kısmında olacaktır. 2 yatak odasının bulunduğu konaklamalarda her odada 2-4 kişi kalacaktır. Her oda içinde aynı cinsiyetten öğrenciler konaklayacaktır.  Konaklama otele çok yakındadır. Dolayısıyla yürüyerek gidip gelinebilir. Konaklamada ortak kullanım alanları mevcuttur. Buralar televizyon ve bilgisayar gibi ekipmanlara sahiptir. 100 $ depozito mevcuttur. Depozito Amerika’ya ulaştığınızda sizden alınacaktır. Konaklamalar ücretsiz Wifi’a sahiptir. 3 öğün yemek Öğrenci Yemekhanesinden sağlanacaktır. 91$’lık konaklama bedeline bunlar da dahildir. Ulusal park içinde shuttle mevcuttur. Bu shuttle ı kullanarak ulusal parkı gezip geri gelebilir , bazı temel ihtiyaçlarınızı satan dükkanlara da ulaşabilirsiniz.

06Wall_Street_Bryce_Canyon  bryce-canyon-np-tom-till001-800x600  bryce-canyon-sunrise_58694_990x742  reflect

Pozisyon Hakkında Notlar – The Lodge at Bryce Canyon – Bryce Canyon, Utah

İşiniz standart housekeepşng işi olacaktır. Ayrıca mutfak elemanı pozisyonu da mevcuttur.  Odaların ya da mutfağın temizliğinden ve düzeninden sorumlu olacaksınız. Yoğun dönemlerde ekstra saatler almanız mümkündür. Zaten konaklama ve yeme-içme olarak avantajlı bir işletmede çalışacaksınız. Bir de ekstra saatler aldığınızda , iyi bir şekilde birikim yapabilirsiniz. Konaklama ile işyeri arsındaki mesafe çok kısa olduğundan herhangi bir ulaşım aracına ihtiyacınız olmayacaktır. Amerika’ya ilk geldiğinizde eğer Cedar City Airport’a inerseniz işveren sizi karşılayacaktır. Bunların dışında Salt Lake City , St. George yada Las Vegas’a da inebilirsiniz. Ancak oralardan Bryce Canyon‘a ulaşmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

The Lodge at Bryce Canyon Work and Travel işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Bryce Canyon  bölgelerindeki Lifeguard pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul