Whittle_Welcome

Dünyanın en gözde bölgelerinden biri olan California’da ,Las Vegas ve Los Angeles’a kapı komşusu olan bir bölgede çalışma şansını bu işle beraber yakalayabilirsiniz. Los Angeles’a 2 saat , Las Vegas’a 3 saat mesafedeki ulusal park içerisindeki bu iş , hem ulusal park işini hem de büyük metropollara yakınlığı aynı anda size yaşatacaktır. YMCA işletmelerinin bulunduğu bölge bir ulusal Parktır. Ulusal parklar genel özellikleri itibariyle doğa ile içiçe sessiz ortamlar sunar. Doğa ile baş başa kalmak isteyen turistlerin tercihidir. YMCA işletmelerinin bir avantajı Los Angeles , Las Vegas ,  Grand Canyon ve San Diego gibi turistik yerleri çalışırken gezebilecek mesafede olmasıdır. Travel dönemine geldiğinizde bu ünlü şehirleri listenizden çıkartabilirsiniz. Amerika’nın en çok Turist çeken bu bölgesinde gezi,eğlence,sanat ve alışveriş bakımından herşeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – YMCA Camp Whittle & Camp Round Meadow –  California

Pozisyon:   Kitchen Assistant olarak çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret: 8 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 40

Overtime Ücreti: 12 $

Overtime Olanağı: Overtime imkanı bulunmaktadır.

İş başlangıç Tarihi: Jun 01/2015 – Jun 06/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 24/2015 – Sep 07/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Yurt tarzı  konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Konaklama ücreti bulunmamaktadır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.
Konaklama Detayları – YMCA Camp Whittle & Camp Round Meadow –  California
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama Otelin arazisinde olacaktır. Otel odası içinde 12 kişi konaklayacaktır. Her oda içinde aynı cinsiyetten öğrenciler konaklayacaktır.   Toplamda 2 oda bulunmaktadır. Konaklamada ortak kullanım alanları mevcuttur. Konaklamada depozito da bulunmamaktadır.İşveren ayrıca yeme-içmenizi de karşılamaktadır. Otelin hemen yakınında otobüs durağı vardır. Şehir merkezine ya da  Diğer şehirlere gitmek için kullanabilirsiniz. Çevrede doğa sporları için birçok aktivite de mevcuttur. En yakın büyük şehire 45 dakika uzaklıktadır.

angelus-oaks (1)  maxresdefault  1585967_2_b  angelus-oaks

Pozisyon Hakkında Notlar – YMCA Camp Whittle & Camp Round Meadow –  California

Bölge Tursitik ve yoğundur. İkinci iş imkanı pek bulunmamaktadır. İşveren disiplinli çalışan istemektedir. Kurallara katı şekilde uyulmasını beklemektedir. Bu şekilde çalışmanız saatlerinizi arttırmanız için önemlidir. İşyerinde konaklayacağınız için herhangi bir ulaşım derdiniz olmayacaktır. İşyerinde mutfakta çalışacakasınız. Mutfağın temiz tutulması , yemek hazıralanması , bulaşık yıkanması gibi şeyler görevleriniz arasındadır.

YMCA Camp Whittle & Camp Round Meadow  Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Saratoga Springs bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul