mt_rainier_national_park

Washington eyaleti , Amerika’nın kuzeybatı sınırında yer almaktadır. Başkent olan Washington DC ile karıştırılmaktadır. Bir tanesi kuzeydoğuda , diğeri ise kuzeybatıda yeralmaktadır. Washington eyaleti , kuzeybatıda Kanada sınırında yer almaktadır. En önemli şehri Seaatle’dır. Bölgenin geneli sık ormanlarla kaplıdır. Birçok irili ufaklı ulusal park bulunmaktadır kuzeybatıda. Ashford ise Seattle’a 1.5 saat uzaklıkta ,ulusal park yakınında bir yerdir. Bu işletme tipik bir ulusal park otel işletmesidir. Bölgede çok fazla work and travel öğrencisi bulunmamaktadır. Sizler de bu işletmeyi seçerseniz ,eyaletteki az sayıdaki wat öğrencisinden biri olacaksınız. Bölgede çalşırken boş günlerinizi doğa sporlarıyla ya da Seattle’da geçirebilirsiniz. Dünyanın ilk Starbucks mağazasına ev sahipliğini yapan Seattle , Amerika’da kahveleri ve yağmurlarıyla ünlüdür. Seattle’da senenin çoğunluğu kapalı ya da yağmurlu geçmektedir. Kanada sınırında olması sebebi ile , Ağustos ayının ortasından itibaren serinlemeye başlamaktadır. Seattle yeterince büyük bir şehir olduğu için çalışırken herhangi bir ihtiyacınız olursa , ordan sağlayabilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Rainier Guest Services – Ashford, Washington

Pozisyon:   İngilizceniz ve İşe başladığınız tarihe göre , Housekeeper , Dishwasher , Retail Clerk , Busser ya da Food Line Attendant olarak çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret: 9.32 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 32 – 40

Overtime Ücreti:  13.98 $

Overtime Olanağı: Overtime yoktur.

İş başlangıç Tarihi: May 12/2015 – May 14/2015

İş Bitiş Tarihi: Jul 24/2015 – Jul 07/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Yurt tarzı  konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Odada kalacak kişi saysına göre değişir. Haftalık 30 $ ya da 40 $.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Rainier Guest Services – Ashford, Washington
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama yürüme mesafesinde olacaktır. . Oda içinde 4-6 kişi konaklayacaktır.  Her oda içinde aynı cinsiyetten öğrenciler konaklayacaktır.   Toplamda 20 oda bulunmaktadır. Konaklamada ortak kullanım alanları mevcuttur. Konaklamada depozito da bulunmamaktadır.İşveren ayrıca yeme-içmenizi de haftalık 55 $ karşılığında sağlamaktadır. Ortak kullanım alanları içinde dvd ,ü tv , masa tenisi gibi aktiviteler mevcuttur. Toplu taşıma mevcut değildir. Ulaşım servislerle ve kiralık araba ile olmaktadır.

Mount Rainier National Park  seattle-view  5058672_13_z  dsc_9100

Pozisyon Hakkında Notlar – Rainier Guest Services – Ashford, Washington

Bölge ulusal park severler için cezbedici bir yerdir. İkinci iş imkanı pek bulunmamaktadır. İşyerine yürüme mesafesinde konaklayacaksınız. Yürüme mesafesinden daha uzak olursa konaklama, işveren ücretsiz servis sağlayacaktır. İşyerinde birçok pozisyon mevcutturç Dolayısıyla sizden istenirse bunların hepsinde çalşabilirsiniz. Bu biraz zor gibi görünse de sizler için ekstra saat almanız açısından avantadır.  Genel olarak oda temizliği , mutfak işleri , hediyelik eşya satışı , komilik gibi pozisyonlarda çalışacaksınız. En yakın havaalanları Seattle ve Tacom’da yer almaktadır.

Rainier Guest Services  Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Ashford bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul