Gatlinbrg-Tennessee

Gatlinburg , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Tüm sene boyunca sürekli turist çeken bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır.Eğlence Merkezleri , Büyük Akvaryum , Müzeler , Teleferik , Doğa Sporları  aktivitelerden bazılarıdır.. Şehrin etrafı ormanlık alanlarla kaplıdır.  Ulusal parka komşu olarak , ormanlık alanın ortasında oluşturlmuş bir şehirdir. Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır.Bu turistik otellerden birinde siz çalışacaksınız. Bu yoğun turistik işletmelerde ikinci iş bulmanız kolay olacaktır. Yakınınızdaki şehirlerden Knoxville 1 saat, Nashville 3 saat, Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir. Her zevkte insanın kendisi için birşeyler bulabileceği şehirlerdir. Bu bölgedeki diğer tüm küçük şehirler gibi Gatlinburg  kendi başına turist çekim merkezidir. Tennessee’nin bu bölgesi turist bakımından yılın her dönemi yoğundur.

Pozisyon Ayrıntıları – The Park Vista Double Tree – Gatlinburg ,Tennessee

Pozisyon:  Room attendant ya da Food Service Team Member olarak çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret:Housekeeping 9 $  – Food Service Team Member  3.5 $ + bahşiş

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  13.5 $ – 5.25 $ + bahşiş

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi:May 25/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Sep 01/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – The Park Vista Double Tree – Gatlinburg ,Tennessee
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

Gatliburg-TN  Gatlinburg-Tennessee-Restaurant  90-Gatlinbug_Action  parkvista1

 

 

Pozisyon Hakkında Notlar – The Park Vista Double Tree – Gatlinburg ,Tennessee

Tüm sene boyunca tursitik olan Gatlinburg , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır. İşyerinde Room Attendant olarak çalışırsanız housekeeper , Loby Attendant , Laundry Attendant pozisyonlarında çalışabilirsiniz. Food Service Team Member olarak çalışırsanız  Banquuet , Busser , Server ya da Bartendar olarak çalışabilirsiniz. Pozisyonlarınız ingilizce seviyenize ve Otele ulaşma tarihinize göre belirlenecektir.   Gatlinburg’a ulaşmak için ilk olarak Knoxville’e inmeniz gerekmektedir. İşveren Knoxville’den sizi karşılayacaktır.

 

 

 

The Park Vista Double Tree   Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Gatlinburg bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul