saratogaspringsguide

New York eyaletinin geneli New York City dışında sakin ve yeşilliklerle kaplıdır. Tüm eyalet doğa turizmi ile insanları çekmektedir. Saratoga Springs de buna dahildir. Saratoga Springs’de  ayrıca birçok müze ,alışveriş turistik işletmeler mevcuttur. Saratoga Springs’in ün yaptığı diğer bir konu da At yarışıdır. At yarışlarının bulunduğu şehirde ,  yarışları izleyerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Albany ‘ e yarım saat mesafede olan bu işte çalışırken herheangi bir hitiyacınızı kolayca giderebilirsiniz. Dünyaca ünlü Niagara Şelalelerine 4 saat , Boston ve New York City’e ise 3 saat mesafededir. Bu boş günlerinizde güzel vakit geçirebilmek için çok sayıda alternatif demektir. Nyc’ye ulaşımınız otobüs ya da trenle olabilmektedir. Birkaç saatlik yolculukla Nyc’ye ulaşabilir dilediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Eyalet kalabalık olduğu için tatil amaçlı bu tip bölgelere çok sayıda insan gitmektedir. İkinci iş imkanınız bu nedenle çok olmaktadır. Sezon sonlarına doğru geceleri hava serinlemektedir. Bu nedenle uzun kollu eşyalara ihtiyacınız olabilir.

Pozisyon Ayrıntıları – Westchesters House Bed and Breakfast – Saratoga Springs, New York 

Pozisyon:   Housekeeping , Maintanance  veya Garden bölümlerinde çalışabilirsiniz. Tüm bölümlerde çalışılması istenebilir.

Saatlik ücret: 8.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 25-35

Overtime Ücreti: 12 $. Overtime ücreti 48 saatten sonra verilecektir.

Overtime Olanağı: Overtime imkanı bulunmaktadır.

İş başlangıç Tarihi: May 15/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 30/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Yurt tarzı  konaklama ayarlanmıştır. Mobilyalı olarak ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 91 $’dır. 3 öğün yemek konaklama ücretine dahildir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Westchesters House Bed and Breakfast – Saratoga Springs, New York 

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama Otelin içerisinde olacaktır. Otel odası içinde 2 kişikonaklayacaktır. Her oda içinde aynı cinsiyetten öğrenciler konaklayacaktır.   Konaklamada ortak kullanım alanları mevcuttur. Buralar televizyon ve bilgisayar gibi ekipmanlara sahiptir. 100 $ depozito mevcuttur. Depozito Amerika’ya ulaştığınızda sizden alınacaktır. Konaklamalar ücretsiz Wifi’a sahiptir. Konaklama bedeli 75 $ olup maaşlarınızdan kesilecektir. Otelin hemen yakınında otobüs durağı vardır. Şehir merkezine ya da  Diğer şehirlere gitmek için kullanabilirsiniz.

saratoga-springs  picture-uh=385972d9aac91afcaae3edc6bf3fd6f-ps=c9abb9a758ef4bef8508ccffeb215aa-4-Beach-Ct-Saratoga-Springs-NY-12866  201204-w-american-main-streets-saratoga-springs  13241_p1

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Westchesters House Bed and Breakfast – Saratoga Springs, New York 

Bölge Tursitik ve yoğun olduğu için , turistik işletme sayısı fazladır. İkinci iş olanağınız bu yüzden çok olacaktır. İşveren otel içindeki tüm işlere yardım etmenizi istemektedir. Sıkı ve disiplinli çalışan istemektedir. Bu şekilde çalışmanız saatlerinizi arttırmanız için önemlidir. İşyerinde konaklayacağınız için herhangi bir ulaşım derdiniz olmayacaktır. Supermarket ya da diğer ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesi içinde halledebilirsiniz. Otel’e ulaşım Nyc üzerinden olacaktır.

Westchesters House Bed and Breakfast Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Saratoga Springs bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul