Live-Free-Or-Die-New-Hampshire

New Hampshire Amerika’nın kuzeydoğ kıyısında yer alana , Oldukça yeşil ve doğal güzelliklere sahip olan bir eyalettir. Eyalet içinde yaşam oldukça sakindir. Ağırlıklı olarak beyaz Amerikalılar yaşamaktadır.  Jackson ie eyaletin turistik olarak çekim merkezlerinden biridir. Kış aylarında kayak yapılabilen Jackson’da , yaz aylarında oldukça güzel bir doğal ortam oluşmaktadır. Bu doğal ortamlara meraklı olan orta yaş üstü Amerikalılar , bu bölgeye akın ederler. New Hampshire eyaletinin  oldukça sakin olması , yakın bölgede yapılacak birşey olmadığını göstermez. 1 saat mesafede Portland , Me  ve 2 saat mesafede ise Boston şehri yer almaktadır. Boston , Amerika’nın en büyük şehirlerinden biridir. Kış aylarının soğuk geçmesi nedeniyle ,bölgenin aktivitelerinin çoğunluğu yaz aylarında yapılmaktadır. Bu aktitivitelere kolaylıkla katılabilirsiniz. Ayrıca dünyanın en iyi okullarından birkaçı Boston’dadır. Üniversite sonrası Amerika’da eğitim düşünenler için güzel bir şehirdir. Ayrıca New York City’e  5.5 saat mesafededir Jackson. İki günlük boşluklarınızda Nyc de gezmek için ideal olabilir. Boston havaalanının yakın olması , ilk gidisişinizdeki Uçak bileti masrafının da az olmasını sağlayacaktır. Çünkü Amerika içinde herhangi bir uçuş aktarmasına ihtiyaç duymayacaksınız. Uçağınız direk Avrupa’dan Boston’a gidecektir. Bu da uçak bileti fiyatının düşük olabileceğini gösterir. Boston civarında kolaylıkla Outler Center’lara ulaşabilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – The Wentworth Hotel – Jackson, New Hampshire

Pozisyon:  Housekeeping ,Maintanance ve Dishwashing   pozisyonlarında çalışacaksınız. İşveren bu pozistonların tamamında çalışmanızı isteyebilir.  Asıl işiniz oda temizlği ve düzenidir. Ancak işveren mutfakta yardım isterse onu yapmanız gerekecektir.

Saatlik ücret: 8.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 40 saat

Overtime Ücreti: Overtime yoktur.

Overtime Olanağı: Overtime yoktur. Ancak öğrenci isterse kendi işini aksatmadan ikinci iş olarak başka bir işte daha çalışabilir

İş başlangıç Tarihleri: Jun 01/2015 – Jul 01/2015

İş Bitiş Tarihleri: Sep 01/2015 – Sep 30/2015

Konaklama: Var. İşveren ayarlamaktadır.

Konaklama Ücreti: İşveren Konaklamadan ücret almamaktadır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – The Wentworth Hotel – Jackson, New Hampshire

İşveren konaklama ayarlamaktadır. İki kişilik bir odayı verecektir sizlere.  Bu odayı ücretsiz vermesi para biriktime amacındaki öğrenciler için bulunmaz bir nimettir. Ayrıca otelin içinde konaklamayacağınız için ulaşım maliyetiniz de olmayacaktır.  Her 2 odaya 1 banyo bulunmaktadır. Yani bir başka odayla ortak şekilde banyoyu kullanmanız gerekmektedir. Depozito istenmemektedir. Oda içerisinde mikrodalga fırın ve mini buzdolabı da bulunmaktadır. Bu şekilde öğrenciler basit şekilde kendi yemeklerini hazıralayabilirler.

jacksn-nh-covered-bridge  jackso_falls_2  81483035  02-1018_4579a_2

Pozisyon Hakkında Notlar – The Wentworth Hotel – Jackson, New Hampshire

İşyerinizin olduğu yerde konaklayacağınız için ulaşım gibi derdiniz bulunmamaktadır. İşveren sizden oteldeki her ihtiyaca yardım etmenizi beklemektedir. Pozisyonlara esnek bakmanızı istemektedir. Bunu yaparak saatlerinizi de kolayca arttırabilirsiniz. Belki de otel içinde ikinci iş alma olasılığınız da olabilir. Otel içerisindeki çalışanlardan yalnızca % 5 i Work and travel öğrencisidir. Bu da Amerikalı çalışanlarla kaynaşmanıza yardımcı olur. New Hampshire eyaletinin sloganı ”Live Free or Die”dır. Bu Vergi oranının %0 nedeniyle söylenmiştir. Yani çalışırken sizden vergi kesilmeyecektir. Hotele ulaşmak için Boston’a uçmanız gerekmektedir. Boston’dan günlük olarak otobüs seferleri mevcuttur bölgeye.

The Wentworth Hotel  Work and Travel işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Jackson ,Nh bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

 

Şimdi Ara
Haritada Bul