welcome_to_wels_maine_old_sign[1]

Wells, Me bölgenin turizm noktalarından biridir. Bu bölgede yaşayanların yaz aylarında sahile gitmek için kullandıkları yerlerdendir. Çok büyük olmayan bu bölgede yaz aylarında çalışan oldukça fazla turistik işletme mevcuttur. Kendi küçük limanına da sahiptir. Tekne sahiplerinin Burayı aktif kullanmasına sebep olur. Portland,Me ‘e yarım saat , Boston’a ise 1 saat mesafededir. Çalışırken kendi bölgenizde vakit geçirebileceğiniz gibi , boş günlerinizi bu şehirlerde kolayca geçirebilirsiniz. Herhangi bir isteğinizi Boston’da karşılayacağınızı unutmayın. Atlantik Okyanusu’nun kıyısında çalışırken ,  sahil özlemi çekmeyeceksiniz. Her ne kadar sahil bölgesi olsa da Okyanusa ağustos ayından önce girmeniz pek mümkün değildir. Oldukça soğuk olan okyanus, yalnızca Ağustos ayında belirli bir sıcaklığa yükselir. Ağustos ortasından itiabaren de hava sıcaklıkları yavaş yavaş düşmeye başlar. Eyalet geneli ağaçlarla kaplıdır. Çevresi yemyeşil olan bir küçük sahil kasabasında çalışacaksınız. Çevre şehirlere gitmek için toplu taşımayı kullanabilirsiniz. Eyalet genelinde toplu taşıma kötü olmasına rağmen , Wells Boston ve Portland şehirlerinin ortasında kaldığı için toplu taşıma araçlarına sahiptir.

 

Pozisyon Ayrıntıları – Village by the Sea – Wells, Maine

Pozisyon:  Housekeeping . İşveren enerjik bayan eleman aramaktadır.

Saatlik ücret: 9.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 25-40 saat

Overtime Ücreti: Overtime yoktur.

Overtime Olanağı: Overtime yoktur. Ancak öğrenci isterse kendi işini aksatmadan ikinci iş olarak başka bir işte daha çalışabilir

İş başlangıç Tarihleri: May 11/2015 – Jun 01/2015

İş Bitiş Tarihleri: Sep 28/2015 – Oct 19/2015

Konaklama: Var. İşveren ayarlamaktadır.

Konaklama Ücreti: Haftalık 75 $

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Village by the Sea – Wells, Maine

İşveren konaklama ayarlamaktadır. Apartman dairesi şeklinde olacak olan konaklamada 2 adet yatak odası ve 2 adet banyo mevcuttur. Her odaada 3 kişi olacak şekilde toplamda 6 kişi kalacaktır. Haftalık ücreti olan 75 $ maaşlarınızdan kesilecektir. Ücretsiz internete de sahip olacağınız evde , mıkro dalga fırın , kahve makinesi ve temel beyaz eşyalara sahip olacaksınız. Konaklamalarınızda çarşaf takımı ve yastıklarınız ayarlanmıştır. Wells kasaba merkezinde kalacaksınız.

aerial_2010c  outdoor-pool  village-by-the-sea  Maine-Portland-Head-Lighthouse

Pozisyon Hakkında Notlar – Village by the Sea – Wells, Maine

İşyerinizin olduğu yerde konaklayacağınız için ulaşım gibi derdiniz bulunmamaktadır. İşveren sizden enerjik olmanızı beklemektedir. Size bir görev verildiğind euyuşuk şekilde hareket etmeden onu bitirmeniz beklenmektedir.  Bunu yaparak saatlerinizi de kolayca arttırabilirsiniz. Belki de otel içinde ikinci iş alma olasılığınız da olabilir. Otel içerisindeki çalışanlardan yalnızca % 20’si Work and travel öğrencisidir. Bu da Amerikalı çalışanlarla kaynaşmanıza yardımcı olur.

Village by the Sea   Wat işleri 2015 Work and Travel sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Wells ,Me bölgesindeki Otel pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz

Şimdi Ara
Haritada Bul