gtlinburg-skyline

Gatlinburg , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Tüm sene boyunca sürekli turist çeken bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır. Eğlence Merkezleri , Büyük Akvaryum , Müzeler , Teleferik , Doğa Sporları  aktivitelerden bazılarıdır.Şehir içerisinde yapabileceğiniz birçok şey bulunmaktadır.  Şehrin etrafı ormanlık alanlarla kaplıdır.  Ulusal parka komşu olarak , ormanlık alanın ortasında oluşturlmuş bir şehirdir. Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır. Siz de bu otellerden birinde çalışacaksınız.  Bu yoğun turistik işletmelerde ikinci iş bulmanız da kolay olacaktır. Yakınınızdaki şehirlerden Knoxville 1 saat, Nashville 3 saat, Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir.  Bu bölgedeki diğer tüm küçük şehirler gibi Gatlinburg  kendi başına turist çekim merkezidir. Tennessee’nin bu bölgesi turist bakımından yılın her dönemi yoğundur.

Pozisyon Ayrıntıları – Westgate Resort and Spa – Gatlinburg, Tennessee

Pozisyon: Grounds/Landscapin, Lobby Attendant, Restaurant Servers, Housekeeper runner, Deli cashier, Dishwasher/Bus person, Bell staff , Villa attendant olarak çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret:  Grounds/Landscaping: $8.50
Lobby Attendant: $8.50
Restaurant Servers: $4 + bahşiş
Housekeeper runner: $8.50
Deli cashier: $8.50
Dishwasher/Bus person: $8
Bell staff: $7.40
Villa attendant: $8.50

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  6 $ – 12.75 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 25/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Sep 01/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Westgate Resort and Spa – Gatlinburg, Tennessee


İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

Knoxville1   Gatlinburg  874139_99_b  21_7375

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Westgate Resort and Spa – Gatlinburg, Tennessee

Tüm sene boyunca tursitik olan Gatlinburg , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır. İşyerinde Grounds işini yapacakalr bahçe ve düzenleme işleriyle , Lobby attendant müşterilerle karşılamakla , Bell staff müşteri bavullarının taşınmasıyla , Housekeeper lar oda teizliği ile , Cashier restaurant market bölümnde kasiyerlik yapmakla , Busser lar ö mutfak temizliği ve garsonlara yardımcı olmakla , server lar ise restaurantta yemek servisi yapmakla sorumludurlar.   Gatlinburg’a ulaşmak için ilk olarak Knoxville’e inmeniz gerekmektedir. İşveren Knoxville’den sizi karşılayacaktır.

 

 

 

Westgate Resort and Spa Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Gatlinburg bölgesindeki Otel  pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul