4343402922_59bd4759ba

Pigeon Forge , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır. Dollywood eğlence parkı , Titanic Müzesi , Wonderworks gibi eğlence noktaları ve Great Smoky Mountain Ulusal parkı da görülmesi gereken yerlerdendir. Şehrin etrafı ormanlık alanlarla kaplıdır. Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır. Bu yoğun turistik işletmelerde ikinci iş bulmanız kolay olacaktır. Yakınınızdaki şehirlerden Knoxville 45 dakika , Nashville 3 saat , Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir. Toplu taşıma ile ya da araba kiralayarak bu şehirlere ulaşabilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Taco Bell – Pigeon Forge, Tennessee

Pozisyon:  Team Member pozisyonunda çalışacaksınız. İngilizceniz ve becerilerinize göre restaurant içindeki birçok pozisyonda çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret: 7.5 $ – 11 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  11.25 $ – 16.5 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: Jun 01/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 20/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Taco Bell – Pigeon Forge, Tennessee
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

smokyviewcabin1  titanicmuseum  pigeon-forge-visitors  taco_bell_pigeon_forge_tn_3310

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Taco Bell – Pigeon Forge, Tennessee

Tüm sene boyunca tursitik olan Pigeon Forge , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır. İşyerinde genel olarak kasiyerlik , temizlik , yiyecek hazırlama gibi pozisyonlarda çalışabilirsiniz. Saatlik ücretiniz ve pozisyonunuz ingilizcenize ve performansınıza göre belli olmaktadır. Pegeon Forge’ye ulaşmak için Knoxville’e inmeniz gerekmektedir.

 

Taco Bell  Work and Travel  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Pigeon Forge bölgesindeki Restaurant için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul