Sevierville-welcome-sign

Sevierville  , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Tüm sene boyunca sürekli turist çeken bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır. Balon turları , Nascar Speed Park , Araba ve sanat müzeleri ve Great Smoky Mountain Ulusal parkı da aktivitelerden bazılarıdır.. Şehrin etrafı ormanlık alanlarla kaplıdır.  Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır. Bu yoğun turistik işletmelerde ikinci iş bulmanız kolay olacaktır. Yakınınızdaki şehirlerden Knoxville 30 dakika , Nashville 3 saat , Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir. Sevierville kendi başına turist çekim merkezidir. Tennessee’nin bu bölgesi de turist bakımından yılın her dönemi yoğundur.

Pozisyon Ayrıntıları – Taco Bell – Sevierville, Tennessee

Pozisyon:  Team Member pozisyonunda çalışacaksınız. İngilizceniz ve becerilerinize göre restaurant içindeki birçok pozisyonda çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret: 7.5 $ – 11 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  11.25 $ – 16.5 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: Jun 01/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 20/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Taco Bell – Sevierville, Tennessee

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

SeviervilleTNHP  blogheader8  dstacbe1  Knoxville1

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Taco Bell – Sevierville, Tennessee

Tüm sene boyunca tursitik olan Sevierville , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır. İşyerinde genel olarak kasiyerlik , temizlik , yiyecek hazırlama gibi pozisyonlarda çalışabilirsiniz. Saatlik ücretiniz ve pozisyonunuz ingilizcenize ve performansınıza göre belli olmaktadır. Amerika`ya ulaştığınızda ilk olarak Knoxville’e inmeniz gerekmektedir. İşveren havaaalanı karşılaması sağlamaktadır.

 

 

 

Taco Bell     Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Sevierville bölgesindeki Restaurant için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul