Visit-Gatliburg1

 

Gatlinburg , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Tüm sene boyunca sürekli turist çeken bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır.Eğlence Merkezleri , Büyük Akvaryum , Müzeler , Teleferik , Doğa Sporları  aktivitelerden bazılarıdır.. Şehrin etrafı ormanlık alanlarla kaplıdır.  Ulusal parka komşu olarak , ormanlık alanın ortasında oluşturlmuş bir şehirdir. Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır. Bu yoğun turistik işletmelerde ikinci iş bulmanız kolay olacaktır. Yakınınızdaki şehirlerden Knoxville 1 saat, Nashville 3 saat, Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir. Her zevkte insanın kendisi için birşeyler bulabileceği şehirlerdir. Bu bölgedeki diğer tüm küçük şehirler gibi Gatlinburg  kendi başına turist çekim merkezidir. Tennessee’nin bu bölgesi turist bakımından yılın her dönemi yoğundur.

Pozisyon Ayrıntıları – Texas Road House – Gatlinburg, Tennessee

Pozisyon:  Server , busser ve host olarak çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret: Server  2.13 $ + bahşiş   – Busser 4 $ + bahşiş   –  Host 4 $ + bahşiş

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  3.25$ – 6 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: Jun 01/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Aug 20/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Texas Road House – Gatlinburg, Tennessee
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

Knoxville1  f93a09bf22edb59775177b7c95064a92  Gatlinburg-Scenic-Overlook  Texas_Roadhouse-Smoky_Mountain_Brewery_Rs-20000000001546528-500x375

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Texas Road House – Gatlinburg, Tennessee

Tüm sene boyunca tursitik olan Gatlinburg , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır. İşyerinde Server’lık , Busser’lık ve Host’luk yapabilirsiniz. Server pozisyonunda , müşteriden siparişi almak ve hazırlanan siparişleri masaya servis etmektir. Oldukça iyi bahşiş imkanı olmaktadır. Server pozisyonu için işveren işe başlamadan önce bir test yapacaktır. Bu test içerisinde menüde bulunan yiyecek ve içeceklerle alakalı detaylar sorulmaktadır. Busser pozisyonunda çalışırken , masaları temizleme ve müşteriye hazır hale getirme , verilen siparişleri Server’a iletme , ihtiyaç duyulduğunda mutfaktaki yemek hazırlama ve temizlik bölümlerine yardım etme gibi görevleriniz olacaktır. Host pozisyonunda restauranta gelen müştrerileri karşılamalalı ve müsait olan masalara yerleştirmelisiniz.  Gatlinburg’a ulaşmak için ilk olarak Knoxville’e inmeniz gerekmektedir. İşveren Knoxville’den sizi karşılayacaktır.

 

 

 

Texas Road House   Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Gatlinburg bölgesindeki Restaurant  pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul