CityOf-Sevierville

Sevierville  , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Bu şehrin merkezinde ünlü TGI Friday’s restuarantında çalışacaksınız. Tüm sene boyunca sürekli turist çeken bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır. Balon turları , Nascar Speed Park , Araba ve sanat müzeleri ve Great Smoky Mountain Ulusal parkı da aktivitelerden bazılarıdır.. Şehrin etrafı ormanlık alanlarla kaplıdır.  Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır. Bu yoğun turistik işletmelerde ikinci iş bulmanız kolay olacaktır. Yakınınızdaki şehirlerden Knoxville 30 dakika , Nashville 3 saat , Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir. Sevierville kendi başına turist çekim merkezidir. Tennessee’nin bu bölgesi de turist bakımından yılın her dönemi yoğundur.

Pozisyon Ayrıntıları – TGI Friday’s – Sevierville, Tennessee
Pozisyon:  Server pozisyonunda çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret:  2.13 $ + bahşiş

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  3.25 $ + bahşiş

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: MAY 25/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Sep 01/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – TGI Friday’s – Sevierville, Tennessee

İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

SeviervilleTNHP      Knoxville1  svtgifri  190

 

Pozisyon Hakkında Notlar – TGI Friday’s – Sevierville, Tennessee

Tüm sene boyunca tursitik olan Sevierville , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır. İşyerinde Server pozisyonunda çalışabilirsiniz. Bu pozisyon için çok iyi bir ingilizceye sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca restaurantın menüsündeki herşeye tam anlamıyla hakim olmalısınız. Serve rpozisyounda çalışanlar iyi miktarda bahşiş olmaktadırlar. Gelen müşterinin harcamasıyla da doğru orantılı olan bahşiş miktarı ile saatlik ücretiniz 10 $ ya da daha fazlası da olmaktadır.  Amerika`ya ulaştığınızda ilk olarak Knoxville’e inmeniz gerekmektedir. İşveren havaaalanı karşılaması sağlamaktadır.

 

 

 

TGI Friday’s Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Sevierville bölgesindeki Restaurant için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul