Gatinburg_TN_Picture

Gatlinburg , Tennessee eyaletinin güneydoğusundaki ulusal parkların kenarında kurulmuş bir şehirdir. Etrafı ormanarla kaplı , doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir. Bu doğal güzellikleri birçok turisti buraya çeker. Tüm sene boyunca sürekli turist çeken bu bölgede birçok aktivite de bulunmaktadır. Eğlence Merkezleri , Büyük Akvaryum , Müzeler , Teleferik , Doğa Sporları  aktivitelerden bazılarıdır.Şehir içerisinde yapabileceğiniz birçok şey bulunmaktadır.  Şehir içinde birçok restaurant , otel ve mağazalar bulunmaktadır. Siz de bu otellerden birinde çalışacaksınız.  İkinc iş imkanı , bu tarz hareketli turistik yerlerde çok olmaktadır. Yakınınızdaki büyük şehirlerden Knoxville 1 saat, Nashville 3 saat, Atlanta ve Charlotte ise 3.5 saat mesafededir. Bu büyük şehirleri çalışırken gezebilir ayrıca herhangi bir ihtiyacınızı buralardan giderebilirsiniz. Yaz sezonunda bu şehirlerde bir çok aktivite düzenlenmektedir.  Tennessee’nin bu bölgesi turist açısından yılın her dönemi yoğundur.

Pozisyon Ayrıntıları – Westgate River Terrace – Gatlinburg, Tennessee

Pozisyon: Server ya da Cook pozisyonlarında çalışabilirsiniz.

Saatlik ücret:  Cook  9 $  –   Server: 4 $ + bahşiş

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 30+

Overtime Ücreti:  13.5 $

Overtime Olanağı: Overtime mümkün.

İş başlangıç Tarihi: May 25/2015 – Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihi: Sep 01/2015 – Sep 15/2015

Konaklama: Sponsor ayarlar. Konaklama ayarlanacaktır.

Konaklama Ücreti: Motel odası haftalık 280 $’dır. 4 kişi konaklanırsa 70 $ ödenecektir.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Westgate River Terrace – Gatlinburg, Tennessee
İşveren Konaklamayı ayarlamaktadır. Konaklama ya yürüme mesafesinde olacaktır yada bisikletle gidebilirsiniz. Konaklama Motel odası şeklinde ayarlanacaktır. Motel odasında 2 adet büyük yatak vardır. Odada 2-4 kişi konaklanabilmektedir. kişi sayısına göre Haftalık konaklamanız belli olacaktır. Odanın haftalık konaklama ücreti 280 $’dır. Depozito bulunmamaktadır.

Gatliburg  https://www.dreamstime.com/-image1062860  84853_11_b  river-terrace-resort

 

Pozisyon Hakkında Notlar – Westgate River Terrace – Gatlinburg, Tennessee

İşyerinde Server ya da Cook olarak çalışacaksınız. Server olursanız , müşteriden sipariş almak ve hazıralanan siparişleri servis etmek göreviniz. Bu kolay görünse de tüm menüye tamamen hakim olmalısınız. Ayrıca restaurantta servis edilen tüm yiyeceklerin detaylarını da bilmeniz önemlidir. Cook pozisyonunda göreviniz yemekleri hazırlamaktır.Tüm sene boyunca tursitik olan Gatlinburg , yaz aylarında daha yoğun kalabalıklara ev sahipliği yapmaktadır.  Gatlinburg’a ulaşmak için ilk olarak Knoxville’e inmeniz gerekmektedir. İşveren Knoxville’den sizi karşılayacaktır.

 

 

 

Westgate River Terrace  Wat  işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Gatlinburg bölgesindeki Restaurant  pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul