williamsburg-plantation

Williamsburg ,Amerikan tarihi meraklıları için oldukça ilgi çekici bir noktadır. Richmond şehrine ve ünlü Virginia Beach’ e  1 saat , Washington Dc’ ye 3 saat , New York City’e ise 5-6 saat mesafededir. Bu büyük şehirlere yakınlığı , ünlü sahil kasabası olan Virginia Bech’in kapı komşusu olması yaz aylarında kalabalık turist gruplarını çekmek için yeterli olmaktadır. Hele ki Amerikalılar’ın , Amerikan tarihine olan düşkünlüğünü göz önünde bulundurursak , yoğunluğu tahmin etmek zor olmasa gerek. Çevrede bir çok müze ve tarihi mekanlar bulunmaktadır. Bunlarla beraber turistik işletmeler de bol sayıda yer almaktadır. Bölgenin en büyük Eğlence Parkalarından biri de burada yer almaktadır. Williamsburg’da çalışan öğrenciler çevredeki büyük şehirleri çalışırken gezebilirler. Virginia Beach’e yapılabilecek günlük ziyaretleri de hesaplarsak , birçok öğrencinin Travel döneminde bile zar zor yapacağı gezileri , çalışırken bitirebilirler. Ayrıca Virginia eyaletinde , eski hayat şekillerini günümüz teknolojilerinden uzak biçimde yaşayan, Koloniler’e de rastlayabilirsiniz. Onların hayatlarını incelemek de oldukça ilginç bir deneyim olmaktadır. Yakın sayılabilecek büyüş sehirlerin varlığı bir yana , Williamsburg’da istediğiniz şeyleri kolayca bulabilirsiniz.

Pozisyon Ayrıntıları – Second Street Restaurant – Williamsburg, Virginia
Pozisyon: İngilizcenize ve Geliş tarihinize göre , Restaurant kısmında , mutfakta ya da  kasiyer olarak çalışabilirsiniz. ihtiyaç duyulursa bu pozisyonların tamamında çalışmanız istenebilir. Genel olarak yemek hazırlanması ve servis edilmesinden sorumlu olunacaktır.

Saatlik ücret: 7.5 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 35 – 40.

Overtime Ücreti: Yoktur.

Overtime Olanağı: Overtime yoktur. Öğrenciler isterse işverene ait ikinci restaurantta ekstra saat alabilirler.

İş başlangıç Tarihleri: Jun 30/2015 – Jul 05/2015

İş Bitiş Tarihleri: Sep 07/2015 – Sep 07/2015

Konaklama: Vardır. Sponsor tarafından ayarlanmaktadır.Öğrencilere Motel odası ayarlanmaktadır.

Konaklama Ücreti: Odada kalacak öğrenci sayısına göre değişmektedir. Odanın haftalık fiyatı 300 $’dır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Second Street Restaurant – Williamsburg, Virginia
İşveren konaklamayı ayarlamıştır. Motel odasından 2 kişi kalınırsa 150 $ , 4 kişi kalınırsa da 75 $ ödenecektir. Ayrıca 50 $ depozito vardır. Aynı oda içinde aynı cinsiyetten öğrenciler kalacaktır. Konaklama işyerine yürüme mesafesindedir. Motel içerisinde bir adet havuz da bulunmaktadır. Bölgede yeme-içme alternatifleri çoktur. Konaklamada ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır. Odalar düzenli olarak temizlenmektedir. Odaların içinde mini buzdolabı ve kahve makinesi de bulunmaktadır. Odayı hasarsız şekilde bırakmanız durumunda verdiğiniz depozitoyu geri alabilirsiniz.

Cow84_R1  Williamsbur-Viginia-Colonial-Ships  outside-at-night  images

Pozisyon Hakkında Notlar – Second Street Restaurant – Williamsburg, Virginia

Bölge Tursitik ve yoğun olduğu için , turistik işletme sayısı fazladır. Bu turistik işletmelerden birinde de siz çalışacaksınız. İşvereniniz size overtime vermemektedir. Ancak dilerseniz işverene ait olan diğer restaurantta da çalışabilirsiniz. Bu şekilde ikinci işinizi de ayarlamış olursunuz. Eğer ki işverenin diğer restaurantında çalışmak istemezseniz , bölgede ikinci iş alternatifi çok olacaktır. İşveren çalıştığınız mesailerde bedava yemek verecektir. Restauranttan dışarıya yemek götürmek isterseniz de size %50 indirim uygulanacaktır. Görünen yerinizde dövme ve piercing istenmemektedir. Siyah rahat ayakkabılar giymeniz istenmektedir. Bölgeye ulaşım Williamsburg Airport’a ya da Norlfolk Airport aracılığıyla yapılmaktadır.

Second StreeT Restaurant Wat işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Williamsburg bölgesindeki Restaurant pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul