images

Colorado Amerika’nın en gözde kayak ve Doğa Turizmi merkezlerinden biridir. Özellikle orta yaş üstü zengin Amerikalılar oldukça yoğun şekilde bu bölgeye gitmektedirler. Kış döneminde çok yoğun şekilde kayak turizmi için giden turistler olur. Yaz aylarında ise aynı tesisler doğa turizmi için kapılarını açar. Kısacası tüm yıl boyunca yoğun şekilde turist çeken bir bölgedir. Vail dışında, irili ufaklı birçok kasaba bulunmaktadır.Bu kasabaların tamamı turistik yerlerdir. Bu kasabaların merkezinde , yaklaşık 1 saat mesafede Denver bulunmaktadır. Her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz büyük bir şehirdir. Çok fazla turist geldiği için de aktivitelerin ve etkinliklerin sayısı artmaktadır. Denver dışında başka bir büyük şehire yakınlığı yoktur. Diğer bölgelere ulaşım uçak ile olmaktadır. İşyerinin bulunduğu bölge işe küçük ve sakindir. Çok sayıda turist gelse de , aktiviteler genelde Denver tarafında bulunmaktadır.

Pozisyon Ayrıntıları – Joe’s Famous Deli – Vail, Colorado
Pozisyon: İngilizcenize ve Geliş tarihinize göre , Sandviç hazırlama , Temizlik , Bulaşık , Kasiyerlik  gibi pozisyonlarda çalışabilirsiniz.Bu pozisyonların tamamında çalışmanız istenebilir. İhtiyaç halinde diğer pozisyonlara kaydırılabilirsiniz.

Saatlik ücret: 11 $

Haftalık Ortalama Çalışma Süresi: 35 – 40. Sezon sonunda çalıştığınız saat başına 1 $ bonus alacaksınız.

Overtime Ücreti: 16.5 $

Overtime Olanağı: Sınırlı miktarda Overtime vardır.

İş başlangıç Tarihleri: May 25/2015 –  Jun 15/2015

İş Bitiş Tarihleri: Aug 30/2015 – Oct 04/2015

Konaklama: Yoktur. Ancak işveren ve Westline konaklama için bazı önerilerde bulunacaktır.

Konaklama Ücreti: Bölgenin ortalama konaklama ücreti Haftalık 90 $ – 100 $’dır.

İşe Alımlar: İşe alımlar WestLine’ın düzenlediği online iş mülakatlarında, işveren temsilcisi ile yapılacak skype mülakatıyla gerçekleşir.

Konaklama Detayları – Joe’s Famous Deli – Vail, Colorado
İşveren her ne kadar konaklamayı ayarlamamış olsa da , araştırmalarınız sonucunda konaklamayı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Westline ve işvereniniz bu konuda size yol gösterecektir. Depozito olarak 100 $ – 200 $ civarı ödeme yapılacaktır. Turistik bölgelerde kısa süreli konaklama imkanları çok olduğu için ayarlamakta zorlanmazsınız.

latest  Vail3  Vail-at-dusk-crop  images (1)
Pozisyon Hakkında Notlar – Joe’s Famous Deli – Vail, Colorado

Bölge  küçük  olduğu için , konaklama ile işyeriniz arası yürüme mesafesi olacaktır. İşyerinizdeki saatlik ücret yüksek olduğu için kazancınız da iyi olacaktır. Etraftaki turistik işletmelerde 2. iş imkanı bulunacaktır. İşyerindeki pozisyonlar arasında geçişler olabilmektedir. Tüm işleri yapabilecek serbestlikte olmalısınız. Sıkı bir çalışma ve esneklikle yüksek saat alabilirsiniz. Ulaşımınızı Denver Airport’a yapmanız gerekmektedir.

Joe’s Famous Deli Wat işleri 2015 Wat sezonuyla beraber Türkiye’de WestLine tarafından opere edilmektedir. Bu sebeple Vail bölgesindeki Market pozisyonları için başvurularınızı WestLine ofislerinden veya diğer iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşarak uzaktan yapabilirsiniz. Başvurular için “Work and Travel Online Başvuru Formu”nu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 / 0530-265-1328 / 0530-265-1347 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara
Haritada Bul